Статки 10 найбагатших людей планети зросли на 540 мільярдів за час пандемії

Статки 10 найбагатших людей планети зросли на 540 мільярдів за час пандемії

Статки 10 найбагатших людей планети зросли на 540 мільярдів за час пандемії
. pixabay.com

Сумарні статки десяти найбагатших людей планети за час пандемії зросли на 540 мільярдів доларів.

Про це повідомляє ВВС.

За даними міжнародного об’єднання для боротьби з бідністю у світі Oxfam, такої суми грошей достатньо, аби закупити вакцину проти COVID-19 для всього населення планети.

Зокрема, статки найбагатшої людини планети – засновника Amazon Джефа Безоса зросли на суму достатню, аби виплатити всім 800 тисячам співробітників його компанії премії у розмірі 105 тисяч доларів.

Крім того, сумарний приріст статків усіх мільярдерів світу у 2020 році складає 3,9 трильйона доларів, і наразі становить 11,95 трильйона, що перевищує обсяг сум, які витратили на протистояння пандемії всі країни Великої двадцятки разом взяті.

В той же ж час, кількість людей, яких пандемія та економічна криза поставила на межу бідності, значно зросла. За підрахунками Oxfam, кількість бідних людей зросла до 500 мільйонів, що повністю перекреслило прогрес у справі боротьби з бідністю за останні 20 років.

Що відомо

  • За версією Bloomberg, мультимільярдер та засновник компаній Tesla та SpaceX Ілон Маск за обсягом статків обійшов власника Amazon Джеффа Безоса, ставши найбагатшою людиною у світі.
  • Засновник Amazon став першою в історії людиною, чиє багатство досягло позначки у 200 мільярдів доларів США.
  • Видання Forbes визначило десятку найуспішніших мільярдерів десятиліття, сім з яких виявилися зі США, а також по одному з Китаю, Іспанії і Франції.

На початок