Сумчани взяли участь у гонках кубку світу з біатлону

Сумчани взяли участь у гонках кубку світу з біатлону Фото: shotam.info

24 січня у італійському Антхольці завершився сьомий етап кубку світу з біатлону. Закривала його естафетна гонка у жінок та чоловічий мас-старт.

Українська четвірка у складі сумчанок Віти та Валі Семеренок, випускниці СумДУ Юлії Джими та Олени Підгрушної фінішувала в естафеті восьмою з двадцяти комнад-учасниць. Переможцям українки програли одну хв і десять с.

Єдиний представник України, Антон Дудченко з Вирів, завершив чоловічу гонку з масовим стартом з 25-м часом у підсумковому протоколі. Усього участь у гонці взяли 30-ть спортсменів, переможцю Антон програв дві хв і 45 с.

Наступними стартами для українських біатлоністів будуть гонки чемпіонату світу, який стартує 10-го лютого у словенському місті Поклюка.

• Сьомий етап кубку світу з біатлону почався в Італції 21 січня. Відкрили італійський етап жінки індивідуальною гонкою. Випускниця Сумського державного університету Юлія Джима показала "чисту" стрільбу і фінішувала на другому місці.
  • 22 січня в Італії та Німеччині продовжились гонки. Зокрема в італійському місті Антхольц стартували в індивідуальній гонці чоловіки. У Німеччині ж тривали спринти
  • У італійському місті Антхольці мас-стартом у жінок продовжився 23 січня сьомий етап кубку світу з біатлону. У німецькому Арбері двома змішаними естафетами закрили другий етап кубку IBU.