На Харківщині перевірять 18 комунальних закладів соцзахисту населення

На Харківщині перевірять 18 комунальних закладів соцзахисту населення

На Харківщині перевірять 18 комунальних закладів соцзахисту населення
Харківська облрада

На Харківщині перевірять 18 комунальних установ соціального захисту населення, в яких на державному утриманні перебуває три тисячі людей похилого віку та з інвалідністю.

Про це 22 січня повідомили у Харківській обласній раді.

За словами першого заступника голови облради Альберта Кононенка, установи перевірять на предмет наявності зовнішнього та внутрішнього протипожежного водопостачання, первинних засобів гасіння, шляхів евакуації.

"Для посилення контролю за дотриманням працівниками та підопічними правил пожежної безпеки всі керівники комунальних підприємств, установ, організацій мають письмово проінформувати обласну раду про виконання вимог протипожежної безпеки", — сказав Кононенко.

В облраді встановили терміни: документів від закладів очікують до 25 січня, до 29 січня — звіту про виконання вимог законодавства.

Соціальні послуги стаціонарного догляду надаються у п’яти геріатричних пансіонатах, в яких проживає майже тисяча осіб, більше половини яких прикуті до ліжка, повідомили в облраді.

Що відомо

  • В пожежі у приватному будинку в Харкові, який працював як пансіонат для літніх людей, 21 січня загинули 15 людей. Влада ініціювала перевірки закладів. Президент запропонував створити реєстр.

Вибір редакції

На початок