Всі послуги – українською: в країні запрацювали нові правила обслуговування

Всі послуги – українською: в країні запрацювали нові правила обслуговування

Всі послуги – українською: в країні запрацювали нові правила обслуговування ВВС

З 16 січня в Україні набули чинності норми статті 30 Закону України "Про забезпечення функціонування української мови як державної". Відповідно до нього, надавачі послуг, незалежно від форми власності, зобов'язані обслуговувати споживачів державною мовою.

Зокрема, закон стосується сфери торгівлі, а саме: підприємств, установ та організацій усіх форм власності; фізичних осіб-підприємців; суб'єктів господарювання, які обслуговують споживачів (у тому числі інтернет-магазини).

Також нових правил мають дотримуватися заклади освіти (у тому числі гуртки та секції), надавачі медичних, соціальних, юридичних, транспортних та інших послуг.

Читайте також: Обов'язкова українська у сфері обслуговування: кого стосуватимуться нововведення та як поскаржитися

Українською мовою має подаватися інформація в цінниках, інструкціях, технічних характеристиках, маркуванні, квитках, меню тощо.

Куди скаржитися

Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь зауважив, що на прохання клієнта його можна обслуговувати іншою мовою, прийнятною для обох сторін.

"Якщо ваше право на отримання інформації чи послуг державною мовою порушене, потрібно, насамперед, спробувати владнати ситуацію на місці та попросити працівника обслуговувати вас державною мовою, звернутись до керівництва закладу або на "гарячу лінію" установи", – написав він у Facebook.

Якщо ж це не спрацювало, потрібно писати скаргу на адресу Уповноваженого із захисту державної мови. Її можна або оформити письмово на поштову скриньку, або заповнити електронну форму на сайті mova-ombudsman.gov.ua. У заяві слід вказати свої ініціали, висловити суть проблеми, залишити свої координати та за можливості додати аудіо, відео чи фото як доказ порушення.

Відповідно до ст. 57 вказаного Закону, за порушення мовних вимог Уповноважений або його представник складає акт та оголошує попередження з вимогою усунути недоліки у роботі протягом 30 днів від дати складання акту. У разі повторного порушення суб'єкти господарювання можуть отримати штраф у розмірі від 5100 до 6800 гривень.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди