Вінничанка стала чемпіонкою світу з макіяжу

Вінничанка стала чемпіонкою світу з макіяжу

Вінничанка стала чемпіонкою світу з макіяжу
Суспільне Вінниця

Вінничанка Ірина Чефранова стала чемпіонкою світу з макіяжу у Парижі. Чемпіонат ОМС hair world проходив 2020 у листопаді онлайн, каже візажистка. Додає, конкурсантам потрібно було створити один образ із 4 запропонованих номінацій. Головними критеріями оцінки були креативність та чіткі лінії.

Участь у Чемпіонаті світу з макіяжу взяли 1500 візажистів із 50-ти країн світу. Ірина Чефранова перемогла в індивідуальному заліку "Креативний весільний макіяж" від Збірної України.

Спеціально для Суспільного візажистка відворила роботу, з якою виборола звання чемпіонки світу. Каже, виконала креативний весільний мейкап. На нього витратила 4 години. Окрім макіяжу, Ірині потрібно було створити повноційнний образ моделі: сукня, зачіска, аксесуари.

"Задача була використати весільні кольори: це рожеві, фіолетові, коричневі. Не можна було використовувати "кислотних" кольорів. Також, коли ми виконуємо макіяж на двоє очей, повинна бути повна симетрія. Також форма не повинна виходити за лінію нижньої брови та далеко на скроню і на щоку", – розповідає Ірина Чефранова.

Вінничанка стала чемпіонкою світу з макіяжу

На конкурс, додає, модель сфотографувала і фото відправила на офіційний сайт Чемпіонату. Про перемогу Ірина Чефранова дізналася 1 січня 2021. Роботу оцінювали судді-візажисти з 5-ти країн світу: Ірландії, Індії, Казахстану, України й Литви.

Модель Ліля Горобчук каже, що це найяскравіший образ, який вона приміряла.

"Мені подобається цей образ, мені в ньому зручно. Він як для справжньої королеви, принцеси, нареченої, тому мені в ньому дуже комфортно. У макіяжі мені сподобались екстравагатні лінії, виразні. Також подобається ця елегантна зачіска", – каже Лілія Горобчук.

Ірина Чефранова каже, що завдяки таким конкурсам зростає професійно. Зараз, каже, свої знання передаватиме іншим. А ще її запросили до складу журі на Чемпіонат України з макіяжу, який відбудеться цьогоріч восени.

Читайте також

Мисткиня з Вінниці володіє понад 20-тьма техніками вишивки

За найкращі історичні твори: у Вінниці заснували нову літературну премію

Комфорт та жодних трендів. Як пандемія вплинула на світ моди

Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІншеРозкладКонцертиПрограмиПодкастиСПАДОК ТЕРЕЩЕНКІВARTИЛЕРІЯРадіо ПроміньРадіо Культура