Вчені дослідили вплив крабових паличок на глобальне потепління

Вчені дослідили вплив крабових паличок на глобальне потепління

Вчені дослідили вплив крабових паличок на глобальне потепління

Нове дослідження впливу харчової промисловості на клімат виявило, що переробка на Алясці минтая на рибні палички, рибне філе та крабові палички призводить до значних викидів парникових газів.

Від 10 до 32% антропогенних викидів парникових газів припадають на харчовий сектор, що робить його одним з найбільших забруднювачів довкілля. Порівняно із наземними системами виробництва продуктів харчування, екологічні наслідки виробництва морепродуктів досліджені мало і здебільшого стосуються риболовної діяльності.

Через це науковці з Каліфорнійського університету в Санта-Крусі вирішили дослідити внесок етапу переробки у загальний вплив галузі на стан довкілля. Як з'ясували вчені, переробка рибної сировини після вилову призводить до майже вдвічі більших викидів, ніж відбуваються внаслідок власне процесу вилову риби.

"Харчова промисловість є важливим джерелом глобальних викидів парникових газів. Вилов аляскинського минтая - це один з найбільших рибних промислів у світі", - прокоментував оприлюднену роботу її співавтор та науковий співробітник з екологічних досліджень університету Бренді МакКуін. "Ці висновки підкреслюють необхідність застосовувати комплексний підхід до аналізу впливу харчового сектору на клімат".

Як розповів МакКуін, у дослідженні розглянули всі компоненти ланцюга поставок - від риболовлі до роздрібного продажу. Результати визначають "гарячі точки", де виробниик могли б зосередити свої зусилля для зменшення впливу на клімат.

За висновками вчених, вилов аляскинського минтаю є відносно "чистим" промислом, а окрім переробки сировини, значної шкоди екологічному стану завдає океанське судноплавство.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди