Пече авторські пряники, робить меренгу і власний зефір. Тамара Бондарь | СУСПІЛЬНЕ ЛЮДИ

Пече авторські пряники, робить меренгу і власний зефір. Тамара Бондарь | СУСПІЛЬНЕ ЛЮДИ

Пече авторські пряники, робить меренгу і власний зефір. Тамара Бондарь | СУСПІЛЬНЕ ЛЮДИ Суспільне Суми

"Пряник – це моя наснага, натхнення та віддушина. Бувають моменти, коли дуже втомлюєшся або коли поганий настрій – значить час пекти пряники. 100%", – говорить кондитерка Тамара Бондарь.

Пече авторські пряники, робить меренгу і власний зефір. Тамара Богдарь | СУСПІЛЬНЕ ЛЮДИСуспільне Суми

Пряники для Тамари – це хобі, яке з нею вже 3 роки. Каже, що любить готувати та малювати. А у виготовленні пряників збіглися обидва ці заняття. Тамара розповіла Суспільному з чого почалось її захоплення та як розвивається зараз.

З чого все почалося

"Пряники – це не моя задумка. Я надихнулась майстринею з Києва, яку я побачила по телевізору. Вона теж захоплювалась пряниками. І в неї це виходило дуже гарно та професійно. Я надихнулась її роботами", – пригадує Тамара.

З того дня минуло вже близько трьох років. Спершу понад пів року Тамара шукала ідеальний рецепт тіста. Безліч разів щось не виходило, щось доводилось прибирати, щось додавати, а потім починати знову. Однак жінці стало бажання та терпіння знайти той самий рецепт і не кинути пряничну справу на етапі розробки тіста.

Пече авторські пряники, робить меренгу і власний зефір. Тамара Богдарь | СУСПІЛЬНЕ ЛЮДИСуспільне Суми

"Зараз рецепт тіста мене повністю влаштовує. Пряники з нього дуже смачні та корисні. Надалі я можливо щось трошки буду змінювати, але основним лишатиметься цей рецепт", – говорить Тамара.

Підтримка рідких

Нове заняття жінки родина зрозуміла не одразу. Та згодом, зі слів Тамари, вони усвідомили на скільки пряники стали важливі для неї. Адже, для Тамари це своєрідний спосіб відпочити, відірватися від буденних справ та реалізувати свій творчий потенціал.

"Творча та активна людина завжди знайде час і для роботи, і для такого відпочинку. До того ж найкращий відпочинок – це зміна заняття. От я так відпочиваю", – говорить майстриня.

Головний інгредієнт пряників

Тамара по секрету поділилась, що найбільш важливий інгредієнт пряників – це любов.

"У мене до них відношення не просто як до якоїсь їжі, а це мій витвір, мій подарунок. В кожен пряник я вкладаю свою душу", – говорить Тамара.

Пече авторські пряники, робить меренгу і власний зефір. Тамара Богдарь | СУСПІЛЬНЕ ЛЮДИСуспільне Суми

Жінка впевнена, що красу можна створити й без спеціальних засобів. Адже починала вона саме так – без нічого. Тільки з плином чазі почали з'являтися спеціальні мішечки, серветки, інструменти, барвники. Кондитерка впевнена, що саме так і треба починати, щоб відчути твоє це чи ні. Якщо в ході справи натхнення не зникає, а з'являються нові задуми, для яких бракне технічної складової, тоді варто поповнювати інвентар і не перейматись, що це виявиться марною витратою коштів.

Пряник – він живий

Для того, щоб займатись виготовленням пряників треба досить багато часу. Передусім треба час, щоб готувати тісто. Далі тісто має визрівати понад добу. Після випікання для пряника теж потрібні правильні спеціальні умови.

"Пряник – він живий. Це не печиво, це не просто предмет. Він живий", – говорить майстриня.

Ще один кропіткий і тривалий процес – розпис пряника та його оздоблення. Після цього необхідно принаймні 12 годин, для того, щоб малюнок затвердів і не пошкодився під час пакування.

Пече авторські пряники, робить меренгу і власний зефір. Тамара Богдарь | СУСПІЛЬНЕ ЛЮДИСуспільне Суми

Зі слів Тамари, хоча й базово тісто для пряника одне, його можна дещо коригувати та робити цікавішим. Наприклад, за допомогою барвників чи начинок.

Якість інгредієнтів дуже важлива. Зі слів майстрині, пряник відрізняється він іншої випічки тим, що він дуже чутливий до якості інгредієнтів. Наприклад, масло обов'язково тільки натуральне вершкове з молочними жирами. Мука також лише натуральна високого ґатунку. І барвники лише натуральні, жодної хімії.

Плани як урізноманітнити продукцію

На пряниках жінка не планує зупинятися. Має ще багато ідей. Зокрема планує зробити набори домашнього печива.

"Там буде пряник, який здаватиме напрямок – для кого цей набір. А печиво вже буде, як доповнення", – ділиться майстриня.

Також Тамара вже експериментувала створювати набори з меренгою.

Пече авторські пряники, робить меренгу і власний зефір. Тамара Богдарь | СУСПІЛЬНЕ ЛЮДИСуспільне Суми

Поєднувала її з пряниками, ганашем. Говорить, що поєднання вийшло дуже вдале та смачне. Також Тамара пробувала робити домашній зефір. Поки що був лише яблучний, утім це не остання спроба.

"Щодо зефіру. Той, хто ще не куштував домашній зефір, той ще не їв зефір взагалі", – впевнена Тамара.

Це ще не всі її ідеї, майстриня впевнена – все ще попереду. А новачкам, які надихнулись і вирішили приготувати пряники, Тамара радить не боятися, обирати якісні інгредієнти та читати в інтернеті, як все правильно робити. Та головне, робити це з любов'ю та великим бажанням.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди