Черкаським лучникам потрібне нове приміщення для тренувань

Черкаським лучникам потрібне нове приміщення для тренувань

Черкаським лучникам потрібне нове приміщення для тренувань undefined

Надати нове приміщення для тренувань зі стрільби з лука просять міську владу вихованці Черкаської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №2. Про це журналістам Суспільного розповів директор закладу Олексій Куценко. З його слів, цьогоріч федерація зі стрільби з лука ухвалила рішення збільшити на чемпіонаті України дистанцію від стрільця до мішені.

Ось у такому підвальному приміщенні тренується учасниця збірної України зі стрільби з лука Єлизавета Сікало. Розповідає,що почала підготовку до чемпіонату України: "Ще ми поки не стріляли. Тільки будемо починати. Але зараз я більше працюю над своєю технікою в приміщенні на три метри. Тому що, у мене були деякі помилки і намагаюсь їх виправити. Якщо я піду з ними на великі дистанції мені буде ще гірше. Тобто, я буду напрацьовувати ще більше і тому зараз мені приходиться їх просто виправляти тут на три метри".

Лучник Руслан Чумак каже, що нове приміщення для стрільби дало б змогу поліпшити свої результати: "У нас немає можливості стріляти по мішені. Коли ти стріляєш на 70 метрів ти відчуваєш саме цю дистанцію. На кожній дистанції вистріли можуть відрізнятись. Якщо стріляти кожне тренування на 70 метрів – це значно покращить результат. Буде набагато легше емоційно стріляти на 70 метрів".

Тренерка зі стрільби з лука комплексної дитячо-юнацької школи №2 Наталія Калініченко розповідає, чому цьогоріч на Чемпіонаті змінили дистанцію від стрільця до мішені з 18-ти на 70 метрів: "Раніше – це була не олімпійська програма і стрілялась вона на 18 метрів, чемпіонати України, чемпіонати Європи, чемпіонати Світу. То в зв’язку з тим, що в світі більше не будуть стріляти чемпіонати Світу дистанцію 18 метрів, а нові правила – це 70 метрів. Так само українська федерація вирішила на президії змінити зимову програму чемпіонату України і ми будемо стріляти з дистанції не 18 метрів, а 70. Це стосується дорослих і юніорів. Кадети поки що лишаються на 18 метрів".

Директор комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №2 Олексій Куценко розповідає, міська влада планує надати зал для тренувань зі стрільби з лука у приміщенні колишньої тютюнової фабрики на першому поверсі: "Ми звернулись до міської влади про допомогу. Розповіли про нашу проблему, яка у нас виникла, що підготовити спортсменів. Вони пішли нам на зустріч і ми домовились про підготовку спортсменів на тютюновій фабриці. Там є чудові, хороші приміщення. Де можна і займатись і стрільбою з лука так і стрільбою кульовою".

Наталія Калініченко, тренер зі стрільби з лука комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №2: "Звичайно, якщо за умови там будуть створенні умови підготовки такі, як потрібно, температура освітлення. Це було б чудово. Тому що, фактично ми - сезонні стрілки".

Юрій Ботнар говорить, кошти на облаштування приміщення планують спрямувати із міського бюджету: "Конкретно щодо першого поверху там на тютюновій фабриці поки що на жаль коштів не закладено. Тому що, станом на сьогодні не існує проектно-кошторисна документація, адже мова про скажімо про потребу наших спортсменів саме в цьому приміщенні виникла безпосередньо перед новим роком. Я сподіваюсь, що нам вдасться разом із депутатським корпусом віднайти кошти для цього. Я сподіваюсь. Я можу сказати, що у нас є воля і бачення. Але все інше залежить від інших посадових осіб міської ради і так само від депутатського корпусу".

Тренерка Наталія Калініченко розповідає, спортсмени нині готуються до чемпіонату України, який відбудеться у Харкові 27 січня серед юніорів та дорослих.

Авторка – Олена Нечитайло.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди