"Подаруй Андрію радість". Художник з інвалідністю проводить благодійний аукціон онлайн

"Подаруй Андрію радість". Художник з інвалідністю проводить благодійний аукціон онлайн

"Подаруй Андрію радість". Художник з інвалідністю проводить благодійний аукціон онлайн Суспільне Херсон

З 4 по 8 січня художник з інвалідністю Андрій Лещинський у Facebook проводить електронний благодійний аукціон власних картин "Подаруй Андрію радість".

Як Андрій розказав Суспільному, аукціон він проводить до свого дня народження, який відзначатиме 8 січня. На зібрані від продажу картин гроші художник мріє купити фарби та інші матеріали для малювання, а також продукти до дня народження та блокнот.

На аукціон він виставив дві свої роботи: "Торт з подарунками до дня народження"

Художник з інвалідністю з Херсонщини Андрій Лещинський проводить благодійний аукціон

Андрій Лещинський: "Торт з подарунками до дня народження"

та картину "Новорічна піч".

Художник з інвалідністю з Херсонщини Андрій Лещинський проводить благодійний аукціон

Андрій Лещинський: "Новорічна піч"

Початкова ціна кожної картини – 300 гривень. Ставка – 50 гривень. Картини надішле поштою. Андрій просить писати йому в коментарях, бо для нього це важливо.

Що відомо

  • Випускник Олешківської школи-інтернату Андрій Лещинський має вроджену ваду обох рук, та це не заважає хлопцеві займатися улюбленою справою. Він розказав, що половину свого життя малює.
  • Малювати Андрій почав у дитинстві, десь з 10 років. Зізнається, не все виходило одразу та справу не покинув. Спочатку просто змальовував картинки, згодом почав сам вигадувати мотиви.
  • Найбільше Андрій любить малювати природу та будинки. У своїх роботах якоїсь конкретної техніки не дотримується, хоче, щоб його картини не були схожі на усі інші.
  • Наразі у доробку художника близько 400 картин. Більшу частину Андрій зберігає у себе, інші – дарує чи продає. У майбутньому Андрій Лещинський мріє розмальовувати посуд.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше