У художньому музеї Вінниці відкрили виставку гобеленів

У художньому музеї Вінниці відкрили виставку гобеленів

У художньому музеї Вінниці відкрили виставку гобеленів Суспільне Вінниця

У Вінницькому обласному художньому музеї презентували 12 гобеленів Анатолія Гайструка. Самого майстра на відкритті виставки не було. Зараз він за кордоном. Про це Суспільному розповіла його мама Наталя. Каже, це останні роботи сина за 10 років.

Виставка гобеленівСуспільне Вінниця

Виставка гобеленівСуспільне Вінниця

Ці картини є частиною мистецького проєкту "Сила дружби", який раніше вже репрезентували у Польщі та Франції.

"2014 року вони побувалиу Франції: у Парижі в "Українському домі". Чотири міста вони проїхали у Польщі. Це не вся колекція, звісно ж. Це вибіркові роботи, вибіркові ткані полотна, які підкреслюють цю позитивну, потужну мистецьку складову, яка нам необхідна", ‒ розповідає Наталя Гайструк.

Виставка гобеленівСуспільне Вінниця

Виставка триватиме до 10 січня, вхід платний. Квиток коштує 20 гривень.

Виставка гобеленівСуспільне Вінниця

Що відомо

  • Анатолій Гайструк народився у 1996 році. Він лауреат Міжнародного академічного рейтингу "Золота фортуна" 2010 року; лауреат премії Кабінету Міністрів України для молоді за особливі досягнення у розбудові України-2012; переможець обласного конкурсу "Молода людина року–2012" у номінації "Відкриття року в області культури і мистецтва"; стипендіат президента України в галузі народного мистецтва у 2014 році.
  • Анатолій Гайструк ‒ чотириразовий рекордсмен Національного реєстру рекордів України в номінації "Мистецтво". Мав персональні виставки в Угорщині, Данії, Польщі, Франції. Учасник Міжнародного арт-ярмарку "Parallax Art Fair" у Лондоні та Міжнародного арт-ярмарку "Арт-Монако-13". Кількаразовий гран-призер з художнього текстилю.
  • Анатолій Гайструк має золоті, срібні та бронзові медалі багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів.

Читайте також

  • У Вінниці триває виставка "Подільська зима"
  • Вінницька мисткиня провела майстер-клас з виготовлення різдвяного символа
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше