У Сумах розіграли нагороди "Різдвяного турніру" з хокею

. Суспільне Суми

У матчі за третє місце "Різдвяного турніру" з хокею. 3 січня на майданчику стадіону "Авангард" зустрілись "Охтирка-Нафтогаз" та білопільський "Лідер". У фінальному матчі зустрілись команди Сум та Ромнів.

Білопільці перемогли з рахунком 8:2. За "Лідер" у матчі тричі відзначились Богдан Верещага та Максим Некрасов, по голу забили Денис Сорока та Андрій Охрименко. У складі команди з Охтирки голи на рахунку Вадима Зленка та Вадима Васильченка.

У фінальному матчі "Різдвяного турніру" зустрілись команди Сум та Ромнів. Перший період був за сумчанами. Його вони виграли в "суху" - 3:0. Голами відзначились Олексій Пілецький, Олексій Ніколаєв та Олег Шиян.

Суспільне Суми

У другому сумчани забили ще двічі – відзначились Руслан Ковтун та дубль оформив Олег Шиян. Під кінець другого періоду рахунок своїм голам відкрили і роменчани – шайбу у ворота Олега Бергілевича закинув Віктор Степаненко. У третьому періоді команди обмінялись парою голів – на голи сумчан Дмитра Сороки та Олексія Пілецького роменчани відповіли влучними кидками Сергія Власенка та Сергія Кутузова. У підсумку – 7:3 на користь хокейного клубу "Суми".

"Бронзовий" кубок турніру у Білопілля повіз "Лідер". "Срібний" трофей відправився до міста Ромни. Головний кубок "Різдвяного турніру" залишився у Сумах.