Партія "Голос" обрала нового голову фракції

Партія "Голос" обрала нового голову фракції

Партія "Голос" обрала нового голову фракції
УНІАН

Народний депутат Ярослав Железняк став головою парламентської фракції "Голос". Його заступником обрали Романа Костенко.

Як повідомляє пресслужба політичної сили, фракція партії "Голос" у Верховній раді на своєму засіданні 28 грудня ухвалила рішення про ротацію на посаді голови фракції, задовольнивши заяву депутата фракції "Голосу" у Верховній Раді, члена комітету ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідки Сергія Рахманіна.

Він пояснив своє рішення піти з посади глави фракції необхідністю зосередитися на законодавчій роботі, а також на питаннях, пов'язаних з національною безпекою.

"Головування у фракції не є пожиттєвим привілеєм чи довічним ув’язненням. Ротація керівництва є не тільки нормальним, а й необхідним процесом для молодої політичної сили, де є достатня кількість яскравих, самодостатніх особистостей. 2019 року фракція, переважна більшість членів якої вперше стикалися з великою політикою, потребувала на посаді голови людину з необхідним життєвим досвідом і практичними знаннями про реальну політику. Досвід, набутий членами фракції, та здобутий кожним з них особистий авторитет передбачають безболісну зміну керівника фракції", - зазначив Рахманін.

Повноваження нового глави парламентської фракції "Голоси" набудуть чинності після офіційного оголошення на пленарному засіданні Верховної ради.

"Щиро вдячний колегам, які підтримали мою кандидатуру, та Сергію Рахманіну за той фундамент, який він заклав за попередні півтора року. Багато функцій я виконував і раніше як заступник голови. Але тепер матиму ще більше відповідальності перед колегами за довіру. Тож буду наполегливо працювати, аби бути не лише наймолодшим керівником фракції в історії парламенту, але й найефективнішим для нашої команди", - заявив Железняк.

Що про нього відомо

Ярослав Железняк - народний депутат України IX скликання від партії "Голос". Також є першим заступником голови Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики.

Народився 20 жовтня 1989 року в Маріуполі Донецької області. У 2009 році навчався в Інституті права Верховної ради.

З 2009 по 2014 рік - старший радник з питань уряду в компанії Kesarev Consulting. 2014-2015 - радник з питань уряду в компанії Anheuser-Busch Inbev. Є керівником ГО "Агентство інноваційної демократії" і співзасновником проєкту PolitEyes.

У VIII скликанні Верховної ради був помічником-консультантом на громадських засадах народної депутатки від "Самопомочі" Вікторії Пташник, в VI скликанні був помічником-консультантом нардепа від "Партії регіонів" Олексія Плотнікова.

З 2015 року працював радником з питань уряду і парламентських відносин міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавичуса. З 2016 - радник в складі стратегічної консультативної групи з підтримки реформ в Україні (SAGSUR), а з 2017-го - радник прем'єр-міністра Володимира Гройсмана з парламентських відносин.

У 2019 переміг на парламентських виборах від партії "Голос", № 4 у списку.

На початок