В Одеській області чоловік зґвалтував жінку з інвалідністю, - поліція

В Одеській області чоловік зґвалтував жінку з інвалідністю, - поліція

В Одеській області чоловік зґвалтував жінку з інвалідністю, - поліція

Поліцейські Захарівського відділення поліції Одеської області затримали 19-річного чоловіка, який зізнався в зґвалтуванні 37-річної жінки з інвалідністю 1-ї групи. Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

"Підозрюваного, який два роки тому вже мав проблеми з законом, доставили до Захарівського відділення поліції. Молодик у скоєному зізнається і пояснює свої дії тим, що був п’яний", - зазначили в поліції.

Відомості за даним фактом поліцейські внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 152 (зґвалтування) Кримінального кодексу України. За цієї статтею чоловіку загрожує від 3 до 5 років.

Заявниця вже пройшла медичний огляд, вилучені з місця події речові докази направлені на експертизу. Рішення про оголошення чоловіку підозри буде прийняте після завершення експертних досліджень.

Поліція також опублікувала відео, на якому підозрюваний розповідає, що пив до другої години, а потім зґвалтував жінку.

Зазначимо, що є три групи інвалідності, їх встановлюють на основі показників здоров'я. Група - це ступінь постійної чи продовжуваної втрати працездатності.

До групи І відносять людей з нездатністю до самообслуговування, самостійного пересування або таких, які частково здатні виконувати соціально-побутові функції.

На початок