Український "Щедрик" виконали посеред Кавказьких гір на старовинних інструментах

Український "Щедрик" виконали посеред Кавказьких гір на старовинних інструментах

Український "Щедрик" виконали посеред Кавказьких гір на старовинних інструментах
Посольство України в Азербайджанській Республіці

Музичний твір "Щедрик" українського композитора Миколи Леонтовича виконали азербайджанські та українські музиканти посеред Кавказьких гір.

Про це повідомляється на сторінці у Facebook посольства України в Азербайджані.

Як повідомляють у посольстві, зіграли його за допомогою стародавніх азербайджанських музичних інструментів.

"Символічно, що рівно через століття український «Щедрик» повернувся в Старий Світ, щоб бути почутим з вершин величних і чарівних Кавказьких гір", – йдеться у повідомленні.

Виконав його створений українсько-азербайджанський тандем у складі: українки Поліни Десятніченко, заслуженого артиста Азербайджану Торгула Асадулаева, заслуженої артистки Чинари Гейдарової, Вафи Ширалієвої, Шафи Карімової та Азада Алімаммадова.

"За традицією український "Щедрик" сповіщає світові про наближення новорічних свят. Український "Щедрик" та посольство України в Азербайджанській Республіці щиро вітає братній азербайджанський народ з наступаючим Новим Роком та від щирого серця бажає миру, злагоди та процвітання у новому, 2021 році", – додали у посольстві.

Що відомо

  • Оркестр військово-повітряних сил США привітав українців з Новим роком та Різдвом і виконав один з найвідоміших хорових творів українського композитора Миколи Леонтовича "Щедрик"
  • 18 грудня в Українському домі відбулась презентація міжнародного мистецького проєкту "Повернемо "Щедрику" українське громадянство". Всесвітньо відома мелодія зазвучала українською, французькою, арабською та англійською мовою.
На початок