У Вінниці відбулися зйомки дитячої телепрограми "Ми в ефірі плюс"

У Вінниці відбулися зйомки дитячої телепрограми "Ми в ефірі плюс"

"Ми в ефірі плюс" — проєкт під такою назвою зініціювала громадська організація "Веселка ТВ". У ньому беруть участь діти — переселенці, з багатодітних родин, діти з інвалідністю, розповідає організаторка Діна Ібрагімова.

Цей культурно — мистецький проєкт зініціювала громадська організація "Веселка ТВ". Її очільниця Діна Ібрагімова говорить, створюють програми, в яких знімаються діти-переселенці зі Сходу України та Криму, сироти, діти з багатодітних родин та ті, які мають інвалідність. У такий спосіб, додає організаторка, хочуть дати можливість учасникам розкрити акторські здібності.

"Я працюю з дітьми і намагюся зробити так, щоб вони відчули себе потрібними", - каже голова ГО "Дитяче інтернет телебачення і радіо "Веселка ТВ" Діна Ібрагімова.

У Вінниці відбулися зйомки дитячої телепрограми "Ми в ефірі плюс"

У проєкті "Ми в ефірі плюс" візьмуть участь 70 дітей з восьми міст України, серед яких Київ, Житомир, Полтава, Сєверодонецьк. З Вінниці в програмі задіяно шестеро дітей. Серед них переселенець з Луганська — Ілля Пушкар. Він знімається у відеоролику про український інструмент. Розповідає, ходить до театральної студії, в майбутньому хоче стати актором.

"Актор повинен бути доступним, мати пластику, дивитися в очі глядачу", — розповідає Ілля Пушкар.

СЮЖ

Кураторка проєкту у Вінниці Елеонора Руденко говорить, родинам переселенців допомагають з 2015-го року. Для цього створили громадську організацію "Об'єднання переселенців — спільна справа" .

"Діти можуть проявити свій акторський талант. Цей проєкт сприяє соціалізації дітей, інтеграції в суспільство, бо діти пройшли такий етап, змінювали оточення, місце проживання, дуже важко, але завдяки такому проєкту вони розкриваються", — говорить виконавчий директор ГО «Об“єднання переселенців — спільна справа» Елеонора Руденко, — "Для дітей — це щось нове. В них такого не було. Вони можуть відчути себе зірками, відкриваються, відчувають себе розкутими".

У Вінниці відбулися зйомки дитячої телепрограми "Ми в ефірі плюс"

В рамках проєкту організатори створять 7 дитячих телевізійних програм. В кожній із них три рубрики:

  • "Ми знаємо";
  • "Ми робимо";
  • "Ми граємо".

Всі мають культурно — мистецький напрямок. Наразі відзняли три випуски. Про коровай, дідух та вишиванку.

У Вінниці відбулися зйомки дитячої телепрограми "Ми в ефірі плюс"

До кожної програми, розповідає Діна Ібрагімова, пишуть сценарії та створюють авторську музику. Додає, на реалізацію проєкту український культурний фонд виділив 1мільйон 800 тисяч гривень.

Наступним після Вінниці буде Ужгород. Туди знімальна група вирушить за три дні. Загалом, зйомки триватимуть до кінця лютого наступного року. Усі випуски будуть у вільному доступі в мережі інтернет та транслюватимуться на українських телеканалах.

КолодійСуспільне Вінниця

Читайте також

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше