"Не закривайтесь у собі": в Україні
запустили кампанію психологічної допомоги під час пандемії

"Не закривайтесь у собі": в Україні запустили кампанію психологічної допомоги під час пандемії

"Не закривайтесь у собі": в Україні
запустили кампанію психологічної допомоги під час пандемії
МОМ в Україні

Представництво Міжнародної організації з міграції в Україні, разом з дизайнерами, створило серію мініпостерів "Будь ласка, закривайтесь маскою, але не закривайтесь у собі" в рамках соціальної кампанії про психологічне здоров’я.

Організатори кампанії пропонують людям долучитися до неї, а саме завантажити макети плакатів, роздрукувати та розмістити їх у публічному місці.

"Таким чином більше людей зможуть дізнатись про існування гарячої лінії та звернуться по безкоштовну допомогу".

За словами організаторів, плакати дружньо нагадують про необхідність одягнути маску, а також поширюють інформацію про доступну психологічну допомогу для всіх, хто її потребує.

Кожен постер містить позитивно інтерпретований ілюстратором образ медичної маски, та заклик закриватися маскою, але не закриватись у собі.

"Можна по-різному нагадати людині одягнути маску у публічному місці. Можна нагримати й зіпсувати настрій. Можна надрукувати щось стандартне, що роздратує або залишиться непоміченим. А можна — звернутися до людей людяно. Щоб стало приємніше і світліше у часи, коли непросто нам усім", - йдеться у поясненні організаторів кампанії.

"Не закривайтесь у собі": в Україні
запустили плакати в рамках кампанії про психологічне здоров’я
МОМ в Україні

"Люди часто й за нормальних умов не приділяють належну увагу цьому питанню (психологічному здоров'ю – ред.), а в пандемію тим більше лишаються сам на сам із тривогами, страхом захворіти, переживаннями за близьких чи непевне майбутнє. Ізольовані від оточуючих, закриваються у собі й мовчки потерпають від проблем", – повідомляють організатори.

Читайте також: "Не хотілося жити". Харків'янка розповіла, як пережила COVID-депресію

Також участь у розробці постерів взяли агенція social impact комунікацій plusone та клубом ілюстраторів Pictoric.

"Гарячу лінію" організація запустила у вересня 2020 року.

На "гарячу лінію" емоційної підтримки можна зателефонувати за номером: 0 800 211 444. Усі дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів на території України безкоштовні, а спілкування з психологами відбувається конфіденційно.

Що відомо

  • Станом на ранок 23 грудня в Україні виявлено 10 136 нових випадків COVID-19, захворювання подолали понад 15 тисяч пацієнтів.
  • У ВООЗ вважають, що відсутність соціальної взаємодії, обумовлена пандемією, серйозно вплинула на психічне здоров’я мільйонів людей.

Вибір редакції

На початок