Кернеса поховають навпроти Кушнарьова

Кернеса поховають навпроти Кушнарьова

Кернеса поховають навпроти Кушнарьова
Суспільне Харків

На 2 міському кладовищі, де поховані відомі харків'яни, підготували місце для поховання Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

Могила розташована на центральній алеї кладовища, поруч з могилами бійців Другої світової війни та навпроти поховань колишніх голів Харківської облдержадміністрації Олександра Масельського та Євгена Кушнарьова.

Кернеса поховають навпроти Євгена Кушнарьова
Місце розташування могили Кернеса Суспільному підтвердив директор КП "Ритуал" Євген Журавльов. Суспільне Харків
Читайте також: Як зміниться рух транспорту у Харкові в день похорону Геннадія Кернеса: графіка
Кернеса поховають навпроти Кушнарьова
Ексголова Харківщини Євген Кушнарьов помер у 2007 році внаслідок отриманого поранення на полюванні. Суспільне Харків

Працівники ритуальної служби підготували хрест на могилу Геннадія Кернеса. Датою його смерті на табличці вказано 16 грудня.

Початок поховання Геннадія Кернеса на 2 кладовищі планується о 13:30 23 грудня. Громадянська панахида проходитиме в Оперному театрі, з 9:00 до 13:00.

Що відомо

  • Про смерть Кернеса першим публічно повідомив його друг Павло Фукс. Вранці 17 грудня він написав, що міський голова помер "сьогодні вночі".
  • Заупокійне богослужіння за Кернесом відбудеться у Благовіщенському соборі. Очікується, що і відспівування, і прощання транслюватимуть.
  • У Харкові триває підготовка до прощання з Кернесом: на кладовищі працюють робочі, біля Оперного тренуються курсанти, яких залучать до церемонії.

На початок