У Кам’янському довічне ув’язнення відбуватимуть молодики, які катували та вбили 17-річного юнака

У Кам’янському довічне ув’язнення відбуватимуть молодики, які катували та вбили 17-річного юнака

У Кам’янському довічне ув’язнення відбуватимуть молодики, які катували та вбили 17-річного юнака
Ілюстративне фото в'язниці. Фото: Pixabay

Дніпровський апеляційний суд підтримав позицію прокуратури та скасував вирок суду першої інстанції в частині призначення покарання п’ятьом молодикам, які з особливою жорстокістю вбили 17-річного юнака та намагалися позбавити життя його приятеля. Про це повідомляє пресслужба прокуратури Дніпропетровської області.

Подія сталася у 2013 році. Близько опівночі четверо приятелів, яким на той момент було від 18 до 20 років, вступивши у попередню змову, прийшли до знайомого, який перебував разом з неповнолітнім хлопцем та ще одним юнаком. Потрапивши до квартири, зловмисники почали наносити усім трьом численні тілесні ушкодження. Потім одного з них підмовили вступити у злочинну змову, аби позбавити господаря та його 17-річного друга життя.

Протягом тривалого часу обвинувачені жорстоко били потерпілих, завдавали їм психічних та моральних страждань, глумились, принижуючи їхню гідність. Після цього молодики задушили юнака, а його приятелю нанесли ножовий удар у шию.

Будучи впевненими, що потерпілі не подають ознак життя, обвинувачені заволоділи їхнім майном (мобільним телефоном, комп’ютерами, тощо) на загальну суму близько 11 тис. грн. та з місця злочину зникли.

Пораненого у шию юнака вдалося врятувати вчасно наданій медичній допомозі.

Вироком Дніпровського районного суду м. Дніпродзержинська чотирьох з обвинувачених визнано винними у скоєнні кримінальних правопорушень, а саме умисного вбивства, замаха на вбивство та розбою, та призначено покарання у вигляді 15 років позбавлення волі. Їхнього спільника за умисне вбивство засуджено до 10 років за ґратами.

Втім, прокуратура не погодилась з таким рішенням суду та домоглася для чотирьох обвинувачених покарання у вигляді довічного позбавлення волі з конфіскацією майна, для іншого підсудного – 14 з половиною років за ґратами.

Читайте також

На Дніпропетровщині двом юнакам повідомили про підозру в катуванні однолітка

На Київщині затримали банду, яка катувала сім'ю бізнесмена

На початок