Культуру та традиції 10 країн презентували на фестивалі. Його зініціювала Тетяна Остапенко. Дівчина очолює громадську оргнанізацію "Українська сімейна фундація". Говорить, інтернаціональний фестиваль проводять аби познайомити відвідувачів з культурою різних народів.
Приміщення хабу "Місто змістів" на один день перетворили на знімальний майданчик. Зробили це, аби відзняти телеверсію фестивалю International Cultural Camp. Поруч з імпровізованою сценою виставка на якій одяг, посуд, прикраси та обереги чотирьох країн — України, Африки, Південної Кореї та Індії. Вінничанин Михайло Діденко на виставці презентує авторські вироби, зокрема свищики. Каже, керамікою займається 20 років.

Загалом, під час запису фестивалю відзняли 14 номерів. Учасники танцювали та співали пісень 10 країн, зокрема — Єгипту, Бразилії, Індії, Пуерто Ріко. Тетяна Остапенко каже, ідея провести інтернаціональний фестиваль належить громадській організації "Українська сімейна фундація".

Вона й підтримала його фінансово — виділила 240 тисяч. Ще 97 тисяч гривень — надала міська влада. Додає, у такий спосіб хочуть знайомити українців із традиціями країн світу.

Серед учасниць фесту Мохан Раджі Канджана. 20-річна дівчина до Вінниці приїхала з Індії. Навчається в медичному виші. Традиції своєї країни на виставках, говорить, презентує не вперше. "Мені подобається брати участь в таких проєктах, тому що у такий спосіб я можу розповісти про культури своєї країни людям різних національностей. Я іноземка і саме мене запрошують розповідати про свою країну. Це для мене велика честь", - каже Мохан Раджі Канджана.

Побачити фестиваль онлайн можна буде з 20 грудня на сторінці громадської організації.