Бодібілдер з Одещини переміг на турнірі в Португалії

Бодібілдер з Одещини переміг на турнірі в Португалії Фото: з архіву Олега Борзенка

Бодібілдер із Чорноморська, що на Одещині Олег Борзенко став переможцем турніру "Містер Всесвіт" в Лісабоні. Його визнали кращим в категорії 1 метр 75 сантиметрів, повідомив кореспондент Суспільного.

Олегу 27 років, він працює інструктором з бодібілдингу та фітнесу. За словами Олега, аби потрапити на турнір до Португалії потрібно було пройти низку змагань в Україні для отримання кваліфікації. На підготовку в спортсмена був 1 місяць.

Олег БорзенкоФото: Суспільне Одеса

Олег Борзенко

"Змагання пройшли дуже добре для нас, навіть не чекали на такий результат, що візьмемо перше місце, золото, ще й картку професіонала", – пояснив Борзенко.

Бодібілдер з Одещини переміг на турнірі в ПортугаліїФото: Суспільне Одеса

Медаль, яку здобув Олег Борзенко

На турнірі судді оцінюють атлетів за сімома позами порівняння. Перше місце отримує той, хто покаже себе у всіх позах бездоганно, розповів Олег.

Бодібілдер з Одещини переміг на міжнародному турніріФото: з архіву Олега Борзенка

Нагородження Олега Борзенка

"Ми виганяємо повністю весь жир з організму, щоб залишився м’язовий корсет. Ми повинні показати біцепс, груди, груди збоку, трицепси та ноги. Із цих поз обирають кращого, хто виграє у всіх позах, в кого пози виходять максимально ідеально", – зазначив Олег.

За словами Олега, на етапі підготовки до змагань він харчувався лише вареною куркою та капустою, а запивав водою. Окрім цього переможець працював в залі двічі на день з важкою вагою.

Бодібілдер з Одещини переміг на турнірі в ПортугаліїФото: з архіву Олега Борзенка

"Все тіло б'ю на групи м’язів, це грудні, спина, руки і ноги. Щодня відпрацьовую волокна, кожну сепарацію та глибину", – додав бодібілдер.

Про якості, які допомогли Олегу стати "Містером Всесвіт", та про подальші плани в бодібілдингу розповів його тренер Андрій Толкач.

Андрій ТолкачФото: Суспільне Одеса

Андрій Толкач

"У першу чергу дисциплінованість, це вміння слухати та чути, робити правильні висновки, радитися, координувати зусилля. Хотілося б тішити прихильників бодібілдингу перемогами. Ця перемога – життєстверджувальна, попри всі складнощі цього року", – поділився тренер.

Наразі Олег Борзенко розпочинає готуватися до захисту здобутого титулу наступного року.

Довідка. WABBA — всесвітня аматорська асоціація бодібілдингу — була створена легендою бодібілдингу, конкурентом Арнольда Шварценеггера, чемпіоном Сержем Нубретом ще в 1975 році після змагань "Містер Олімпія". Відтоді WABBA стала однією з найбільших федерацій бодібілдингу у Світі. WABBA Україна була створена 2009 року й сьогодні провадить свою діяльність по всій країні. Найбільшими здобутками федерації є перше командне місце на найпрестижнішому турнірі MR. & MS. UNIVERSE 2017 та проведення Відкритого Чемпіонату Світу WABBA INTERNATIONAL 2019 року у Львові.

• Тренується навіть на передовій. Військовий ЗСУ Віталій.