Вечір пам’яті Андрія Сніцаря організували в Сумах

Вечір пам’яті Андрія Сніцаря організували в Сумах

Вечір пам’яті Андрія Сніцаря організували в Сумах undefined

У Сумах влаштували вечір пам'яті лікаря-інфекціоніста Андрія Сніцаря. На заході презентували друге, доповнене видання його книги "Нариси інфектології".

"Ти тут" - таку назву дали організатори вечору спогадів, який організували за два місяці після смерті колеги, друга, наставника і батька. Піджак, медичний костюм, гітара: у залі, де відбувається зустріч – особисті речі Андрія Олеговича.

"Ми прийшли з вірою, з надією, що втілилася одна з найбільших мрій Андрія Олеговича – була видана його книга, де він постарався викласти все, що його турбувало впродовж довгої плідної лікарської діяльності", - сказала колега Андрія Сніцаря Ірина Троцька.

"Це дуже вагома особистість. Дуже розумний. Це велика втрата для сумської охорони здоров’я. Всі колеги його поважали. Я знала всю їхню медичну династію, кожен зробив значний внесок в медицину і був чудовою людиною", - сказала колега Андрія Сніцаря Людмила Миронцева.

У ході зустрічі презентували доповнене близько десятьма статтями видання "Нариси інфектології". Це – додаткові півтори тисячі примірників. Перша тисяча вже розійшлася серед читачів.

"Він, мені здається, сумнівався, що 1000 примірників знайде свого читача. Він казав: що ми будемо з цією тисячею робити? Але, на жаль, сталося так, що книга вийшла в трагічний момент. Мабуть, це вплинуло на попит на цю книгу. Багато хто хотів отримати за межами, їм це не вдалося, бо навіть на всю країну не вистачило", - розповіла співорганізаторка вечора спогадів Юлія Наумко.

"Книга Андрія – четверта, яку я видаю, і Андрій – третій автор, з яким я працюю. Не хочеться в минулому часі, не скажу "працювала». З цією людиною було легко спілкуватися, працювати. Має бути тільки виконана головна умова: з ним треба збігтися в тонких налаштуваннях", - розповіла редакторка книги Наталія Іваній.

Світлини, використані в книзі, створили сумські фотохудожники Ігор Ройченко та Наталія Кармазіна.

Книгу "Нариси інфектології" сумчани можуть придбати в Агенції промоції на вулиці Соборна, 27. Продовжуватиме існування і фейсбук-сторінка "Лікар Сніцарь", де Андрій Сніцарь ділився інформацією про історію, профілактику та лікування інфекційних хвороб. Тепер її єдина редакторка – колишня студентка лікаря Юлія Наумко.

Як відомо:

  • Інфекціоніст, з 2000-го року - головний лікар Сумської обласної клінічної інфекційної лікарні, публіцист Андрій Сніцарь помер 11 листопада 2019 року.
  • За кілька днів після смерті світ побачила його книга "Нариси інфектології".
Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди