Команда з Сум здобула срібло чемпіонату України з футзалу серед студентів

Команда з Сум здобула срібло чемпіонату України з футзалу серед студентів piazzaledellavittoria.it

У Києві 8 грудня завершився "Фінал чотирьох" чемпіонату України з футзалу серед команд закладів вищої освіти. У фінальному матчі команда Сумського державного педагогічного університету зустрілась з “Львівською політехнікою”.

У першому таймі двічі забили футзалісти зі Львова, які відзначились на восьмій та п’ятнадцятій хвилинах.

У середині другого тайму Андрій Дрога відіграв один м’яч. А за 26 секунд до завершення основного часу матчу Денис Завгородній зрівняв рахунок. А в серії післяматчевих пенальті сумчани поступились 2:4 - і здобули свої четверті срібні медалі чемпіонатів України серед команд закладів вищої освіти.

Гру команди телефоном прокоментував головний тренер “СумДПУ” Володимир Гладов.

“Ми попрацювали дуже добре. Але якби це було в травні, був би інший результат. Просто наші хлопці показали, що вони гідні грати на хорошому рівні. Хлопцям вдячні за те, що вони віддали всі свої сили. І нам, як то кажуть, ні за себе не соромно, ні за хлопців”, - сказав він.

• У першому півфіналі команда Сумського державного педагогічного університету перемогла команду НПУ ім. Драгоманова.
  • У матчі за бронзові медалі команда київського національного педуніверситету НПУ імені Драгоманова, за яку виступають Олександр Ліфер з Бурині та шосткинець Олександр Сіріцький, двічі поступалась під час матчу “Полтавській політехніці”, але у підсумку перемогла полтавчан з рахунком 7:4.