Вінничанин став чемпіоном Європи з боксу серед юніорів

16-річний вінницький боксер Олександр Яровий став чемпіоном Європи серед юніорів. Золото юнак здобув на змаганнях, що з 23 листопада по 2 грудня проходили в Болгарії. Про це спортсмен телефоном розповів Суспільному.

Участь у чемпіонаті взяли понад сотню спортсменів з 19 країн світу. Олександр Яровий став чемпіоном у категорії - 60 кілограмів.

"У півфіналі я боксував із хлопцем з Румунії. Це був мій найвищий бій. Хлопець завжди вперед йшов, піджимав. Йшов «першим номером». А у фіналі я зустрівся з хлопцем з Болгарії. Він був трошки менший за мене зростом, і мені вдалося його перемогти. Емоції переповнюють. Я дуже-дуже радий, що так вийшло, що я став першим. Мої майбутні плани – поїхати на чемпіонат світу", - розповідає Олександр Яровий.

Окрім золота, юнак отримав ще звання кандидата у майстри спорту.

Загалом, українцям вдалося завоювати в Болгарії понад 20 медалей: п’ять золотих, чотири срібних та 11 бронзових.