Волинська плавчиня здобула бронзу на чемпіонаті України

Волинська плавчиня здобула бронзу на чемпіонаті України Управління молоді та спорту

На чемпіонаті України з плавання волинянка Дана Ахметова посіла третю сходинку на одній з дистанцій, - про результати плавчині повідомили в обласному управлінні молоді та спорту.

Чемпіонат стартував 2 грудня в Дніпрі та триватиме до 6 грудня. У змаганнях беруть участь плавці з Волині.

Бронзовою призеркою чемпіонату Дана Ахмедова стала на дистанції 50 метрів брасом. Дівчина пройшла доріжку з результатом 32,73 секунди. Також, у перший день змагань плавчиня посіла 5 місце на дистанції 100 метрів брасом.

Нагадаємо, 12-15 листопада у місті Дніпро відбувся чемпіонат України з плавання серед молоді. Волинський спортсмен Максим Ткачук показав високі результати, здобувши 4 призові медалі.