Депутатка, ексмер та генерал у відставці: хто претендує на крісло ректора ОНУ

Депутатка, ексмер та генерал у відставці: хто претендує на крісло ректора ОНУ

Депутатка, ексмер та генерал у відставці: хто претендує на крісло ректора ОНУ Суспільне Одеса

22 грудня в Одеському національному університеті ім. Мечникова відбудуться вибори ректора. Наразі на цю посаду претендують семеро людей, про це під час пресконференції повідомив чинний ректор Ігор Коваль.

Також в пресконференції взяли участьлідери студентського самоврядування та профспілки Євген Юраш та Сергій Івіс. Суспільне зібрало в один текст все, що відомо про кандидатів на посаду ректора ОНУ ім. Мечникова.

Світлана Осауленко — депутатка Одеської міської ради

На крісло ректора ОНУ претендують семеро людей: серед них депутатка міськрадиОсауленко Світлана Facebook

На крісло ректора ОНУ претендують семеро людей: серед них депутатка міськради

У 2006 році закінчила Одеську національну юридичну академію, кандидатка юридичних наук. У 2010 році Осауленко обрали депутаткою Одеської міськради. З 2011 по 2013 рік вона була директоркою КП "Житлово-комунальний сервіс "Фонтанський", потім очолювала Приморську райадміністрацію

У 2014 році Осауленко стала головою міської організації "Української морської партії Сергія Ківалова". Утім 16 вересня 2020 року вона заявила про вихід з партії. На місцевих виборах 2020 Осауленко пройшла до Одеської міськради від політичної партії "Довіряй ділам".

Сергій Якубовський — завідувач кафедри світового господарства і міжнародних економічних відносин ОНУ ім. Мечникова

Депутатка, ексмер та генерал у відставці: хто претендує на крісло ректора ОНУonu.edu.ua

Депутатка, ексмер та генерал у відставці: хто претендує на крісло ректора ОНУ

Якубовський здобув вищу освіту за спеціальністю "Світове господарство і міжнародні економічні відносини" у 2001 році. У 2004 здобув ступінь доктора економічних наук. З 2007 року — професор кафедри економічної теорії і міжнародних економічних відносин ОНУ ім. Мечникова.

Автор 133 наукових та навчально-методичних робіт. З 2011 року керує науковою темою кафедри “Стійкий розвиток національних економік в умовах нестабільності світової валютно-фінансової системи”.

Сергій Андрієвський — директор астрономічної обсерваторії ОНУ

На крісло ректора ОНУ претендують семеро людей: серед них депутатка міськрадиВікіпедія

На крісло ректора ОНУ претендують семеро людей: серед них депутатка міськради

Андрієвський працює на астрономічній кафедрі ОНУ з 1988 року. Має ступінь доктора фізико-математичних наук, професор. Фахівець в галузі астрофізики, член Академії наук вищої школи України.

Андрієвський опублікував 157 наукових робіт в реферованих журналах і зарубіжних фахових виданнях. З 2006 є членом ради Української астрономічної асоціації та її віцепрезидентом з питань освіти.

Микола Петрушенко — колишній головний інспектор Повітряних сил Збройних сил України

На крісло ректора ОНУ претендують семеро людей: серед них депутатка міськрадиnews.pn

На крісло ректора ОНУ претендують семеро людей: серед них депутатка міськради

Доктор технічних наук, професор та генерал-лейтенант у відставці. У 2014 році, відповідно до закону про люстрацію, Петрушенко звільнили з військової служби у Збройних силах України, але у березні 2015 року його поновили на посаді указом президента.

У вересні 2015 року поліція затримала Петрушенка разом полковником Костянтином Горлом за начебто водіння в нетверезому стані. Після цього в жовтні Петрушенку оголосили про невідповідність займаній посаді й звільнили з військової служби.

В'ячеслав Труба — декан економіко-правового факультету ОНУ ім. Мечникова

На крісло ректора ОНУ претендують семеро людей: серед них депутатка міськрадиnr.od.ua

На крісло ректора ОНУ претендують семеро людей: серед них депутатка міськради

Професор кафедри цивільно-правових дисциплін та декан економіко-правового факультету ОНУ ім. Мечникова. Кандидат юридичних наук.

Голова Вченої Ради економіко-правового факультету, член Вченої Ради Одеського національного університету та редакційної колегії фахових журналів "Правова держава" і "Вісник Одеського національного університету". Також член Асоціації цивілістів України.

Вадим Хмарський — проректор з науково-педагогічної роботи ОНУ ім. Мечникова

На крісло ректора ОНУ претендують семеро людей: серед них депутатка міськрадиоdessamedia

На крісло ректора ОНУ претендують семеро людей: серед них депутатка міськради

Український історик та дослідник історії, історіографії й археографії Південної України, доктор історичних наук, професор. З 1999 року Хмарський очолює одеський осередок Українського історичного товариства і є членом Одеського товариства краєзнавців. Написав понад 170 наукових праць.

Борис Кіндюк — ексмер Роздільної, доктор географічних та юридичних наук

На крісло ректора ОНУ претендують семеро людей: серед них депутатка міськрадиplaw.nlu.edu.ua

На крісло ректора ОНУ претендують семеро людей: серед них депутатка міськради

Доктор географічних та юридичних наук. Був очільником Роздільнянської міської ради з 2006 до 2008 року. У 2008 році затримали на хабарі в 25 тисяч гривень. У 2009 році рішенням Київського районного суду Одеси він був звільнений від кримінальної відповідальності з випробувальним терміном на 3 роки.

Нагадаємо, ректора ОНУ Ігоря Коваля обрали секретарем міськради Одеси. Цьогоріч спливає термін його повноважень, повторно обиратися на посаду він вже не має права.

Уперше Коваля обрали ректором ОНУ у 2010 році, до цього він протягом майже 15 років очолював інститут соціальних наук університету.

Читайте також

  • "Повний хорор": як проходять вибори в Одеському медичному університеті
Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди