У Житомирі діти презентують виставку "З Україною в серці"

У Житомирі діти презентують виставку "З Україною в серці"

У Житомирі діти презентують виставку "З Україною в серці" Суспільне Житомир

11 власних картин на виставці "З Україною в серці" представлять вихованці гуртка "Образотворче мистецтво" Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Це перша виставка гуртківців у 2020 році.

Про це Суспільному розповів керівник гуртка Олег Радецький. За його словами, виставка відкриється у Житомирській міській бібліотеці імені Василя Земляка наступного тижня. До експозиції Олег Радецький готувався зі своїми вихованцями – вони разом розвішували картини, підбирали їх за тематикою та стилем написання. Цьогоріч це перша виставка гуртківців, каже Олег Радецький:

"Назву ми обрали таку ("З Україною в серці" – ред.), бо дуже багато відбувається подій – і День гідності, і День пам'яті жертв голодоморів, і пандемія коронавірусу. Ми відкриваємо виставку, де відображаємо багато з цих тем".

У Житомирі діти презентують виставку "З Україною в серці"Суспільне Житомир

Учасник виставки Віталій Моренець говорить, що у своїй картині намагався передати красу природи та свій внутрішній стан:

"Я хотів намалювати природу нашої країни, що в нас є такі прекрасні річки і дерева. Моя картина називається "Відпочинок".

Ще одна вихованка гуртка Анна Іщенко, яка у майбутньому хоче стати вчителькою малювання, на виставці представила 3 своїх картини:

"Ось цю картину я малювала 3 тижні. В ній я відобразила погляд військових – якою вони хочуть бачити Україну після війни".

У Житомирі діти презентують виставку "З Україною в серці"Суспільне Житомир

Мета цієї виставки – допомогти дітям розкрити свій духовний потенціал та проявити себе у різних стилях образотворчого мистецтва, каже організаторка виставки Тамара Басюк:

"На жаль, уже 7 років в нас іде війна, і діти не можуть стояти осторонь всього, що відбувається. Вони це теж сприймають. Ми намагаємося все це їм донести, щоб вони знали, за що народ бореться. А діти, в свою чергу, можуть висловити це все це у своїх роботах".

Автор: Володимир Шолдрук

Камера: Сергій Кобилянський

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше