У Сумах тривають матчі жіночого та чоловічого чемпіонатів України з індорхокею

У Сумах тривають матчі жіночого та чоловічого чемпіонатів України з індорхокею Суспільне Суми

У манежі Сумського державного університету 2-го грудня стартував чемпіонат серед чоловічих команд. Шість команд з Сум, Вінниці та Житомирської області протягом трьох днів змагатимуться на сумському паркеті у першому турі чемпіонату України з індорхокею. Днем раніше в манежі розпочався чемпіонат серед жіночих команд.

У першому матчі турніру 2-го грудня зустрілись сумська чоловіча команда "Динамо" та команда "Олімпія-Колос-Секвоя"- Школа вищої спортивної майстерності-Центр Олімпійської підготовки з Вінниці.

Вінницькі хокеїсти до четвертої хвилини гри двічі забили у ворота сумчан. На це "динамівці" відповіли голом Вадима Мирошниченка. Цей гол став першим голом команди у вищому дивізіоні українського індорхокею. "Я був дуже радий, здивований. Перший гол. Я не дуже часто забиваю голи", - розповів після гри Вадим Мирошниченко.

У Сумах тривають матчі жіночого та чоловічого чемпіонатів України з індорхокеюСуспільне Суми

До кінця першої чверті матчу ще один раз м’яч побував у сітці воріт сумчан. Другу та третю десятихвилинки гри вінничани виграли з рахунком 2:1, а в останній святкували перемогу з рахунком 3:2. Причому останній гол у цьому матчі вінницька "ОКС-ШВСМ-ЦОП" забила за кілька секунд до фінальної сирени.

Капітан вінницької команди Олександр Дяченко гру сумської команди прокоментував так: "Деякі моменти, деякі періоди гри вони доставляли нам трохи проблем. В принципі, дуже гарна команда. Декілька років - і будуть добру конкуренцію складати чемпіонам".

Про першу гру першого туру тренер команди з Вінниці Пало Мазур сказав, що його команда поки далека від тієї гри, яку він хотів би бачити. "Але це все зрозуміло – ми на іншому у Вінниці тренуємось покритті. Сумчан можу тільки похвалити. Я сподівався, що трохи для нас гра буде легшою", - сказав Мазур.

Тренерці сумської команди ДіаніТагієвій не соромно за програш у першій грі, сказала вона, тому що команда суперників - "це команда титулована, багато збірників, хлопці старалися".

Продовжився ігровий день поєдинком між вінницькими "ШВСМ-Олімпія" та хокейним клубом "Вінниця". Перший тайм матчу мінімально виграли "містяни", наступні три – хокеїсти "ШВСМ-Олімпії", які у підсумку святкували перемогу з рахунком 6:1.

У третьому матчі першого ігрового дня турніру зустрілись "Політехнік" з Коростеня та ОШВСМ-ХК "Фенікс" з Житомирської області. Матч завершився внічию – 3:3.

Команди дівчат 2-го грудня продовжили змагання.

Інститут фізичної культури СумДПУ з рахунком 7:1 переміг ОДЮСШ-КДС-СумДУ. "Сумчанка" з рахунком 18:4 здолала команду "Динамо". Команда "Колос-Центр Олімпійської підготовки" з Борисполя стартувала на турнірі перемогою над збірною командою Сумської області з рахунком 5:2.