"Укрзалізниця" змінить колір пасажирських вагонів

"Укрзалізниця" змінить колір пасажирських вагонів

"Укрзалізниця" змінить колір пасажирських вагонів
Facebook Zhmak Volodymyr

В "Укрзалізниці" вирішили змінити колір пасажирських вагонів на більш практичний. Тепер їх фарбуватимуть не в білий, а в синій колір.

Про це повідомив керівник компанії Володимир Жмак.

За його словами, нині компанія продовжує ремонтувати парк пасажирських вагонів, встановлюючи в них USB-розетки, відеокамери, полички для телефонів.

"Після того, як порадилися з провідниками, вирішили змінити й колір вагонів: світлий фон - на темний. Нові кольори - не тільки красиво, а й практично", - пояснив він.

Восени 2018 року Укрзалізниця провела ребрендинг. Тоді був представлений оновлений логотип компанії, а також повідомлялося, що нові та відремонтовані пасажирські вагони будуть пофарбовані в ліврею кольору "біла устриця", а вантажні - фарбуватимуть в колір "індиго". 

Що відомо

  • У 2021 році Укрзалізниця планує провести капітально-відновлювальний ремонт 50 пасажирських вагонів.
  • Серед новацій — USB розетки біля кожного місця, під столиками встановлені спеціальні полички для зручного зарядження телефонів, купе обладнані індивідуальними системами клімат-контролю, на столиках спеціальні місця для склянок та багато іншого.
  • Раніше УЗ показала поїзд для VIP-поїздок. У ньому є вагони з кондиціонерами, ванною і кімнатами для нарад.
  • Кількість спальних місць становить від 5 до 11, залежно від конструкції вагону. Окрім того, вагони-салони облаштовані спеціальними купе для охорони та службового персоналу.

Читайте також

В українські поїзди повернуть чай та каву

На початок