"Занесли підозрілу коробку". У суді Одеси шукали вибухівку

"Занесли підозрілу коробку". У суді Одеси шукали вибухівку

"Занесли підозрілу коробку". У суді Одеси шукали вибухівку

Правоохоронці перевіряли інформацію щодо замінування Малиновського районного суду, що на вулиці Василя Стуса в Одесі. Про таке повідомили в пресслужбі Національної поліції в Одеській області.

Там розповіли, що анонімне повідомлення про, те що невідомий заніс підозрілу коробку до приміщення суду, надійшло на спецлінію "102" о 09:20. На місце події скерували вибухотехніків, кінологів та слідчо-оперативну групу.

На сторінці Малиновського районного суду в Facebook повідомили, що роботу установи призупинили. Працівників суду та відвідувачів евакуювали.

ОНОВЛЕНО

Під час перевірки приміщення суду та прилеглої території фахівці не знайшли жодних підозрілих пристроїв. Суд повернувся до звичайного режиму роботи, повідомили в пресслужбі Національної поліції Одеської області.

Нагадаємо, 27 листопада поліцію повідомили про замінування 10 шкіл в Одесі. За словами директорки департаменту науки і освіти Одеської міської ради Олени Буйневич, інформацію про замінування перевіряли у школах №43, 37, 105, 26, 68, 118, 107 та 60.

Читайте також

На початок