Мешканець Кам'янського отримав у жовтні пенсію у розмірі 87 грн

Мешканець Кам'янського отримав у жовтні пенсію у розмірі 87 грн

Мешканець Кам'янського отримав у жовтні пенсію у розмірі 87 грн Суспільне Харків

Мешканець Кам'янського Сергій Буйволов у жовтні отримав пенсію у розмірі 87 гривень. Про це у програмі "Тема дня" "Українського радіо UA :Дніпро" повідомила довірена особа пенсіонера Леонід Бройтман.

За словами Леоніда Бройтмана це суперечить закону "Про пенсійне забезпечення", яким визначено розмір мінімальною пенсійної виплати. За його словами, він звернувся до управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області через веб-портал Пенсійного фонду України. Відповіді довелося чекати 39 днів.

"Весь цей час співробітники думали як же "допомогти" пенсіонеру. І нарешті придумали. Надійшла відповідь – на рідкість "змістовний" лист про те, що пенсія Буйволова С. – це секретна державна таємниця і розповісти про неї ми не можемо", – каже Леонід Бройтман.

В офіційному повідомленні управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області мовиться наступне.

"Правові відносини, пов’язані із захистом і обробкою персональних даних регламентуються Законом України від 01 червня 2010 року № 2297-VI "Про захист персональних даних" (далі – Закон № 2297). Відповідно до статті 14 Закону № 2297, поширення персональних даних передбачає дії щодо передачі відомостей про фізичну особу за згодою суб’єкта персональних даних. Поширення персональних даних без згоди суб’єкта персональних даних або уповноваженої ним особи дозволяється у випадках, визначених законом, і лише (якщо це необхідно) в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини. Оскільки Вами не надані документи, які підтверджують повноваження представляти інтереси Буйволова Сергія Михайловича, для надання відомостей щодо його пенсійного забезпечення відсутні законні підстави".

За словами Леоніда Бройтмана, всі документи, які підтверджують, те що він є довіреною особою завірені нотаріально і знаходяться у матеріалах пенсійної справи. Чоловік вважає, що пенсійний фонд області працює з порушеннями законодавства, а рішення органів Пенсійного фонду буде оскаржувати в органах вищого рівня або в судовому порядку.

Журналісти Суспільного надіслали офіційний запит до управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області і чекають на відповідь.

Читайте також

У Дніпропетровському регіоні несприятливий бізнес-клімат, – Катерина Присяжнюк

У Дніпрі обрали нових автоперевізників для 22 маршрутів

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди