Нового перевізника не буде: маршрут №51 обслуговуватиме те саме підприємство

Нового перевізника не буде: маршрут №51 обслуговуватиме те саме підприємство

Нового перевізника не буде: маршрут №51 обслуговуватиме те саме підприємство
Суспільне Суми

На маршруті №51, який обслуговувало Товариство "СНД-Автотранс", працюватимуть правонаступники перевізника. Про це розповів Суспільному начальник міського відділу логістики Сергій Яковенко. Директор і засновник підприємства Сергій Овсянко помер минулого тижня.

Нині на маршруті, за словами мешканців села, не вистачає транспорту. Староста Піщанського округу Володимир Мечик говорить, що 80% мешканців їздять до Сум саме маршруткою. Їдуть на роботу, навчання чи до лікаря.

"Дуже серйозні проблеми в нас із пасажирськими перевезеннями, у зв’язку з тим, що 51 маршрут є тупиковим маршрутом. І якщо вона не прийшла, то людям виїхати немає чим. Справа в тому, що той рухомий склад, який їздить на Піщане, він, можна сказати, в такому вже старому вигляді й часто ламаються", – розповідає староста Піщанського округу Володимир Мечик.

Суспільне побувало в понеділок 23 листопада на кінцевій зупинці у Піщаному. За спостереженнями наших журналістів, пів на сьому ранку прибув перший автобус. Ще за пів години людей забрала друга маршрутка. Наступної машини не було п'ять годин. Близько 12-ї автобус приїхав.

Оксана Купрієнко – мешканка Піщаного. Сьогодні вона прийшла за пів години до відправлення свого маршруту. Однак автобус на 11:20 не приїхав.

"На минулому тижні я їздила особисто на перший рейс, тому що на роботу на сьому ранку. З понеділка по п’ятницю не було першого рейсу, зовсім не було. Додалися діти, учні. Вибратися із міста Суми до Піщаного дуже важко. Діти стоять годину, по півтори години, тому що не можливо доїхати. Так само виїхати з Піщаного теж дуже важко", – ділиться пані Оксана.

Зі слів старости Піщаного, наступного року мають купити на маршрут до села нові комунальні автобуси. Однак у відділі транспорту Сумської міськради на такі сподівання кажуть, що поки придбати нові автобуси можливості немає.

"Там працює підприємство "СНД - Автотранс". По договору повинно працювати п’ять автобусів. Сьогодні зранку виїхало чотири. Я особисто поїхав на підприємство і перевірив час, коли виїжджали автобуси, коли проходили медичний та технічний огляд. Все збігалося, все згідно з графіком, але одна машина сьогодні не виїхала на роботу по графіку", – говорить начальник Відділу транспорту Сумської міськради Сергій Яковенко.

Щодо запізнення автобуса, Сергій Яковенко припускає, що це через ожеледицю.

Що відомо

  • Жителі села Піщаного, що під Сумами, скаржаться на проблеми з транспортом. Кажуть, що дуже складно дістатися міста. Через карантин водії маршруток беруть тільки сидячих пасажирів.
На початок