Дніпровські спортсмени стали призерами чемпіонату Європи із сучасного п'ятиборства серед молоді Прес-служба Дніпровської міської ради

Дніпровські спортсмени стали призерами чемпіонату Європи із сучасного п'ятиборства серед молоді. Про це повідомили у пресслужбі Дніпровської міської ради.

У місті Джонков (Польща) відбувся чемпіонат Європи із сучасного п'ятиборства серед молоді до 24 років.

Дніпровські спортсмени Гордій Березняков та Олександр Шелест у складі збірної команди України посіли друге місце у командній першості чемпіонату.

Дніпровські спортсмени стали призерами чемпіонату Європи із сучасного п'ятиборства серед молодіПрес-служба Дніпровської міської ради

• Суча́сне п'ятиборство — олімпійський вид спорту, який включає в себе змагання зі стрільби, фехтування, кінного спорту, плавання та бігу (кросу) — дисциплін, неодмінних для офіцера кінця 19-го — початку 20 століття.
  • Сучасне п'ятиборство вигадав П'єр де Кубертен. До програми олімпійських ігор воно входить з 1912 року. Змагання серед жінок включені до програми олімпіад з 2000 року.