Ryanair скасував штраф за зміну для нових бронювань, утім є умови

Ryanair скасував штраф за зміну для нових бронювань, утім є умови

Ryanair скасував штраф за зміну для нових бронювань, утім є умови

Ірландська бюджетна авіакомпанія Ryanair скасувала штраф за зміну для нових бронювань, які будуть зроблені в грудні 2020 року і січні 2021 року. Новий рейс можна вибрати на дати до 30 вересня 2021 року включно.

"Нам відомо, що таке зміна планів, тому ми скасували плату за зміну бронювання рейсів, що здійснюються до 31 січня, 2021 року. Це означає, що ви можете змінити час вильоту, дату або навіть місце призначення, маючи повну гнучкість і спокій. Перенесіть свій рейс безкоштовно на будь-яку дату до 30 вересня, 2021 р., сплативши різницю в тарифах", — зазначили в компанії.

У компанії додали, що збір за зміну рейсів не застосовується до бронювань, які були оформлених після 10 червня, подорожей у липні, серпні, вересні, жовтні, листопаді, а також грудні та січні.

Крім цього, за будь-яку зміну рейсів у бронюванні, оформленому під час розпродажу "1 мільйон місць за 5 €" (1 та 2 вересня 2020 року), стягується збір за зміну рейсу. 

Запит на зміну вильоту необхідно подати не менш ніж за 7 днів до початкової дати перельоту інакше доведеться доплатити. Також дозволяється лише одна безкоштовна зміна в заброньованому польотному сегменті. Подальші зміни можливі за умови сплати збору за зміну бронювання. Якщо пасажири вже скористалися заброньованим рейсом в один кінець, вони все одно можуть змінити зворотний рейс.

Також якщо пасажир придбав зарезервоване місце і воно доступне на новому рейсі, те саме місце буде призначено на новому рейсі. Якщо зарезервоване місце зайнято на новому рейсі, пасажирові буде надано можливість вибору нового місця. У такому випадку стягується різниця в ціні, якщо нове місце дорожче. Якщо ж ціна нового місця нижча, різниця не повертається.

Що відомо

  • Лоукостер WizzAir скасував рейси з України за 24 напрямками, заплановані на листопад 2020.
  • Авіакомпанія Qantas анонсувала запуск 7-годинного кругового рейсу над визначними місцями Австралії.
На початок