Єдиному у світі білому жирафу, який живе у заповіднику в Кенії, поставили електронну мітку, щоб захистити від браконьєрів.
Тепер сигнал з мітки через супутник зможуть отримувати рейнджери. Таким чином вони відстежуватимуть його пересування у режимі реального часу, передає ВВС.
Як відзначається, цей білий жираф - самець і він не є альбіносом: він має генетичний розлад - леуцизм, в результаті якого шкіра втратила свій пігмент. Раніше у цього жирафа були двоє родичів, які також мали білу шкіру - самка та дитинча, однак їх вбили браконьєри.

Як пояснили в природоохоронній некомерційної організації Ishaqbini Hirola, новий пристрій прикріпили до одного з ріжок жирафа. Він оновлюватиме дані про місцеперебування тварини раз на годину. Це має допомогти рейнджерам захистити унікальну тварину.

Уперше білих жирафів у Кенії й Танзанії помітили у 2016 році. Перші фото вдалося зробити тільки через рік у кенійському заповіднику Гарріса: на них була самка з дитинчам.
Усього у світі наразі живе 68 тисяч жирафів. За даними Африканського фонду захисту дикої природи, за останні 30 років популяція жирафів скоротилася на 40% через незаконне полювання. Браконьєри полюють на тварин заради шкур та м'яса.