Більше за власну вагу: сум'янин Денис Гончаров переміг на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу Суспільне Суми

Сум'янин Денис Гончаров виборов "золото" у підйомі штанги на біцепс на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу. Спортсмен підняв штангу, вагою 70 кілограмів, за власної ваги у 66,3 кілограма. Змагання проводили в Києві 14 листопада, а взагалі цей чемпіонат проводять раз на три роки.

Денис ГончаровСуспільне Суми

Протягом останніх трьох місяців Денис Гончаров регулярно тренувався, щоб якомога краще підготуватись до змагань. Чоловік виконував спеціальні вправи для зміцнення м'язів, а також дотримувався потрібного режиму харчувався.

"Я не їв після 18.00, щоб підтримувати потрібну форму. Мало вуглеводів і більше білка. Крім цього, дотримувався режиму: лягав спати о 22.00, а прокидався о 8-мій ранку", – розповідає паверліфтер.

Змагання проходили без глядачів з дотриманням карантинних заходів безпеки. Підняти вагу на "золото" спортсмену вдалось не одразу.

"Я підняв вагу у 70 кілограмів під час другої спроби. Третя спроба виявилась невдалою через технічну помилку. Проте моєї другої спроби виявилось достатньо, щоб вибороти "золото" у своїй категорії. За рішенням суддів мене оголосили абсолютним чемпіоном в номінації "Підйом на біцепс", – говорить Денис Гончаров.

Денис Гончаров

В Києві Дениса нагородили сертифікатом і медаллю, а за кілька днів має прийти також спеціальний змагальний гриф. На чемпіонат до столиці Денис їздив разом зі своїм учнем – Олександром Шилом. Він також виборов призове місце на цьому змаганні, узявши "срібло".