Як студенти на Волині здобувають освіту за змішаною формою навчання

Як студенти на Волині здобувають освіту за змішаною формою навчання

Як студенти на Волині здобувають освіту за змішаною формою навчання Суспільне Волинь

Два Волинські виші дослухалися до рекомендацій МОН і від 16 листопада перейшли на змішану форму навчання. До учбових закладу студенти ходять лише за потреби.

У Волинському національному університеті Лесі Українки більшість студентів здобувають освіту дистанційно. Це молодь з тих факультетів, де в освітньому процесі непередбачено відповідне обладнання чи практичні заняття.

"Заняття в лабораторіях продовжуються на факультетах інформаційних систем та математики, в навчальному науковому інституті фізики і технологій, на хімічному факультеті, факультет мистецтв, бо там інструменти і передбачена очна робота і факультет фізичної культури, спорту та здоров’я", - розповів Суспільному проректор вишу Юрій Громик.

За схожою системою організували навчання і в Луцькому національно-технічному університеті. До вишу продовжують ходити студенти, які користується навчальним устаткуванням, або готуються до дипломної роботи. "Заходи виховного, інформаційного характеру у кількості до 20 чоловік з дотриманням карантинних норм помаранчевої зони, у нас теж проходять", - каже проректорка вишу Валентина Ткачук.

Довідково: у Волинському національному університеті Лесі Українки навчаються 8 тисяч 190 студентів, в Луцькому національно-технічному університеті - 4 тисячі 550. Загалом на Волині освіту в вишах та коледжах здобувають 27 тисяч студентів.

Читайте також: "Які карантинні правила діятимуть у студентських гуртожитках на Волині"
Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди