У Сумах оголосили попередні результати виборів - мером утретє стане Олександр Лисенко

У Сумах оголосили попередні результати виборів - мером утретє стане Олександр Лисенко

У Сумах оголосили попередні результати виборів - мером утретє стане Олександр Лисенко
Суспільне Суми

У Сумах підбили підсумки голосування на виборах міського голови у двох районних територіальних виборчих комісіях – Зарічній і Ковпаківській. За їхніми результатами, чинний мер Олександр Лисенко випереджає опонента - Вадима Акпєрова на 9 тисяч 879 голосів виборців.

"Результати Зарічної ТВК: Вадим Акпєров – 8387 голосів та Лисенко Олександр – 13662 голоси", - повідомила заступниця голови Зарічної ТВК Владислава Смолянинова.

Результати виборів у Ковпаківському районі повідомила голова комісії Марина Міщенко: "За Акпєрова проголосувало 8180 виборців, за Лисенка – 12784 виборці".

Таким чином, за підрахунками районних комісій, виборці Ковпаківського району за Лисенка віддали 61% голосів, за Вадима Акпєрова – 39%. У Зарічному районі: за Олександра Лисенка проголосували 62% виборців, за Вадима Акпєрова – 38%. 18-го листопада протоколи від районних комісій передадуть до міської комісії, де мають оголосити остаточні результати виборів Сумського міського голови.

У Сумах оголосили попередні результати виборів - мером утретє стане Олександр Лисенко
Суспільне Суми

Що відомо про Лисенка

Олександр Лисенко народився у 1971 році в Москві, у родині військовослужбовця. У Сумах живе з 1984 року. У 1992 році закінчив Донецьке вище військово-політичне училище, а у 2010 році - Сумський державний університет за спеціальністю "Менеджмент організацій". З 2006 року очолював власне підприємство ТОВ "Сумитранс–С". Нині підприємство не працює.

Чинний мер є членом партії ВО "Батьківщина" з 2006 року. З лютого 2012 року до 2020 року очолював обласний її осередок.

Олександр Лисенко двічі обрався міським головою Сум: у травні 2014 року на позачергових виборах та у листопаді 2015 року. Одружений, має доньку.

Згідно з декларацією за 2019 рік, посадовець володіє земельною ділянкою у Сумах площею 600 м кв. Має у спільній власності житловий будинок, квартиру та два нежитлові приміщення. Дружина посадовця - власниця двох земельних ділянок і житлового будинку.

Серед рухомого майна чинний мер вказав 6 вантажних автомобілів. За 2019 рік Лисенко задекларував понад 600 тис. грн доходу. Готівки чоловік має 190 тис. грн та 10 тис. доларів США. Близько 60 тис. грн – на рахунках у банках.

Автори - Ігор Стрельцов, Анна Скрипняк

Що відомо

  • До складу нової Сумської міської ради увійшли п'ять партій. Міська територіальна комісія офіційно оголосила результати виборів 5-го листопада.
  • До складу нової Сумської обласної ради увійшли шість партій.
На початок