Інклюзивна екскурсія відбулась у Волинському краєзнавчому музеї. Про битву під Берестечком розповів учням гімназії Богдан Кравчук. Юнак із синдромом Дауна закінчив історичний факультет волинського університету, а тепер працює науковим співробітником музею.
Богдан Кравчук першим в Україні серед людей із синдромом Дауна здобув вищу освіту. Після закінчення вишу понад рік працює науковим співробітником музею інституту післядипломної освіти. Провести нинішню екскурсію Богдана Кравчука запросили колеги з обласного краєзнавчого музею.
Історик Богдан Кравчук розповів про битву під Берестечком. Екскурсія, яку підготував - авторська. Тему доповнив презентацією на комп’ютері та експонатами з краєзнавчого музею. Хлопець захоплюється історією з дитинства.

Авторську екскурсію Богдана слухали учні гімназії
Богдану подобається спілкування з дітьми, - розповідає мама юнака Євгенія Кінах. І екскурсії, і робота в музеї його надихають. "Богдан усім скептикам довів, що якщо з дитиною з діагнозом синдром Дауна працювати, то певного рівня успіхів можна досягти", - каже жінка.

Історією Богдан захоплюється з дитинства
Інклюзивна екскурсія тривала пів години. Такі заходи, сказав науковець Тарас Верба, у Волинському краєзнавчому музеї проводитимуть постійно.
Читайте також: "Луцька кав'ярня, у якій працюють хлопці з синдромом Дауна, відновила роботу"