Ватикан пропонує безпритульним безкоштовно протестуватися на COVID-19

Ватикан пропонує безпритульним безкоштовно протестуватися на COVID-19

Ватикан пропонує безпритульним безкоштовно протестуватися на COVID-19
. AP

Папа Римський Франциск пропонує безкоштовні тести на COVID-19 для бідних та безпритульних у Римі в рамках Всесвітнього дня бідних людей Римсько-католицької церкви.

Як повідомляє Swiss Info, пройти тестування пропонують у клініці біля площі Святого Петра, яку Папа створив кілька років тому для надання основної медичної допомоги знедоленим людям, деякі з яких живуть на вулицях в районі Ватикану.

Архієпископ Ріно Фісікелла сказав журналістам, що щодня проводиться близько 50 тестів на захворювання, і ця ініціатива триватиме довго.

Ті, хто має негативний тест, отримують сертифікат про притулок, а людей із позитивним результатом направляють на подальше лікування.

Чимало безпритульних в Італії – іноземці, які не мають сімейного лікаря з національної системи охорони здоров'я, і ​​італійці, які втрачають домівки через економічні труднощі.

11 листопада Італія перетнула позначку в один мільйон виявлених хворих.

Що відомо

  • Апостольська бібліотека Ватикану розпочала співпрацю з фірмою з кіберзахисту для захисту 80 тисяч видань.
  • Ватикан з 2 березня відкрив архівні документи Папи Пія XII, якого звинувачують у замовчуванні Голокосту.
  • Представники Ватикану мають намір зарахувати до лику святих британського підлітка Карло Акутіса, який у 2006 році у 15-річному віці помер від лейкемії. Його вже охрестили "покровителем інтернету" і він вважається наймолодшою людиною, яку мають канонізувати.
  • Папа Франциск призначив шістьох жінок в орган фінансового нагляду Ватикану, зокрема Леслі Джейн Феррарі, яка займалася фінансами у скарбниці британського принца Чарльза. Жінок призначили на одні з найвищих посад.
На початок