Boeing-737 був новим і нещодавно проходив перевірку — МАУ

Boeing-737 був новим і нещодавно проходив перевірку — МАУ

Доповнено
Boeing-737 був новим і нещодавно проходив перевірку — МАУ
.

В авіакомпанії МАУ заявляють, що літак Boeing-737, який зазнав катастрофи в Тегерані, був новим, зауважень до його технічної частини не було і він проходив перевірку 6 січня.

"Це був один із найкращих наших літаків з чудовим екіпажем", — заявив директор МАУ Євгеній Дихне на брифінгу.

Технічний директор МАУ Олександр Шапієв наголосив, що літак 2016 року випуску, отриманий безпосередньо з заводу Boeing, до цього ніде не експлуатувався. Зауважень до технічної частини не було. Останню перевірку літак проходив 6 січня 2020. Екіпаж також не жалівся на жодні несправності.

Зокрема, було прийнято рішення скасувати польоти до Ірану і наразі здійснюються всі міжнародні процедури, пов'язані з подією. Формується спеціальна комісія, яка працюватиме на місці.

Для більшості пасажирів рейс був транзитним. У компанії знову підтвердили — загинуло 11 українців, з яких 9 — члени екіпажу і двоє пасажирів.

Решта пасажирів були з Ірану, Канади, Німеччини, Швеції, Афганістану.

Як зазначив віцепрезидент МАУ з льотної роботи Ігор Сосновський, екіпаж літака був підсиленим та складався з досвідчених пілотів. За його словами, оскільки перед катастрофою літак встиг набрати висоту 2400 метрів, імовірність падіння борту через помилку екіпажу є мінімальною.

Як відомо:

На початок