Кудрицький: удар по енергооб'єкту на заході не вплине на графіки відключень

Кудрицький: удар по енергооб'єкту на заході не вплине на графіки відключень

Кудрицький: удар по енергооб'єкту на заході не вплине на графіки відключень 10 липня
Гендиректор "Укренерго" Володимир Кудрицький під час пресконференції, 1 квітня 2024 року. REUTERS/Sergiy Voloshin

Попри нічну дронову атаку на енергооб’єкти на заході України – графік відключень електроенергії на сьогодні має залишитись незмінним, повідомив зранку 10 липня повідомив голова правління НЕК “Укренерго” Володимир Кудрицький.

Про це повідомляє пресслужба “Укренерго” з посиланням на слова Кудрицього в ефірі каналу “Ми – Україна+”.

Як пояснив Кудрицький, окрім прифронтових зон, де через постійні обстріли споживачі можуть перебувати без світла просто через пошкодження мереж, в усіх інших регіонах – ситуація плюс-мінус однакова. І це, за його словами, також стосується Західного регіону, “де буквально кілька годин тому росіяни здійснили досить серйозну атаку на об’єкт “Укренерго”.

“Але навіть попри пошкодження, які були завдані, ми не плануємо в Західному регіоні міняти якимось чином графік. Тобто, і в західних, і в південних, і в центральних, і в південних і у східних регіонах, окрім прифронтових районів, ситуація з енергоживленням приблизно однакова”, — сказав Кудрицький.

У ніч на 10 липня під час повітряної тривоги російський безпілотник здійснив атаку на енергетичний об'єкт Рівненщини. Внаслідок цього були знеструмлені побутові та промислові споживачі. Станом на 7:00 ранку енергоживлення усім споживачам повернули. Аварійно-відновлювальні роботи тривають.

На початок