Сирський привітав ВМС ЗСУ із професійним святом

Сирський привітав ВМС ЗСУ із професійним святом

Олександр Сирський
Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський. Getty Images

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський привітав особовий склад Військово-морських сил ЗСУ із професійним святом, яке відзначається сьогодні, 7 липня.

Пост із привітаннями головком українського війська опублікував у Facebook.

"У важких боях ви доводите, що ВМС – це Вірність, Мужність, Сила. Ви нищите ворогів на морі, суходолі та в повітрі, стоїте на передовій захисту нашої держави, демонструючи приклади справжнього патріотизму та бойової майстерності", — сказав Сирський.

Він подякував всьому особовому складу Військово-морських сил й особливо відзначив матросів і молодших командирів за стійкість, відвагу і героїзм, за важливий внесок у справу оборони України".

"Мої окремі слова подяки ветеранам Військово-морських сил ЗСУ, які у перші години початку російської широкомасштабної агресії проти України за покликом свого серця повернулися і стали до лав захисників Батьківщини. У цей день ми схиляємо голови в скорботі за кожним лицарем українського моря, який поклав своє життя за нашу свободу", — сказав Сирський.

7 липня в Україні відзначають День Військово-морських Сил ЗСУ, а також День працівників морського та річкового флоту. Щороку це свято святкують у першу неділю липня.

На початок