ОФІЦІЙНО: результати виборів до Вінницької районної ради

ОФІЦІЙНО: результати виборів до Вінницької районної ради

Центральна виборча комісія оголосила результати виборів до Вінницької районної ради. Найбільше голосів у новому складі ради отримала партія “Українська Стратегія Гройсмана”, набравши 89 965 голосів виборців.

Про це повідомляється на сайті ЦВК.

Всього у Вінницькій районній раді обрали 64 депутатів.

ОФІЦІЙНО: результати виборів до Вінницької районної ради

Перелік обраних депутатів від політичних партій та номери їхніх округів

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА” Перший кандидат Шутак Ігор Анатолійович

  • 1 Остапчук Микола Володимирович
  • 1 Мельник Катерина Володимирівна
  • 1 Король Олександр Васильович
  • 1 Кушнір Сергій Іванович
  • 1 Демченко Андрій Михайлович
  • 2 Гуменюк Катерина Михайлівна
  • 2 Дуб Сергій Володимирович
  • 2 Якимчук Катерина Олександрівна
  • 2 Гудима Тетяна Анатоліївна
  • 2 Дощин Руслан Олександрович
  • 3 Таранюк Наталія Федорівна
  • 3 Краснюк Володимир Іванович
  • 3 Вітюк Наталія Людвігівна
  • 3 Білецький Олександр Юрійович
  • 3 Коріненко Володимир Васильович
  • 4 Сташко Вадим Петрович
  • 4 Руденко Вадим Олександрович
  • 4 Шпортун Оксана Миколаївна
  • 4 Кривешко Владислав Сергійович
  • 5 Студент Юрій Іванович
  • 5 Савченко Максим Ростиславович
  • 5 Лозова Ірина Андріївна
  • 5 Дишкант Лілія Олексіївна
  • 5 Ходацький Володимир Григорович
  • 6 Молдован Анастасія Валеріївна
  • 6 Мельник Софія Михайлівна
  • 6 Шевчук Алевтина Георгіївна
  • 6 Белієнко Юрій Анатолійович
  • 7 Савчук Єлизавета Юріївна
  • 7 Студілко Максим Анатолійович
  • 8 Цирканюк Вадим Вячеславович
  • 8 Білик Ольга Юріївна
  • 8 Дерун Григорій Григорович

Політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”

  • Перший кандидат Зозуля Віта Миколаївна
  • 1 Тушевський Михайло Олександрович
  • 2 Мастега Віталій Миколайович
  • 2 Пилипенко Наталія Сергіївна
  • 3 Кравчук Володимир Петрович
  • 3 Матвіяшин Валентина Вікторівна
  • 5 Головенько Василь Володимирович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”

  • Перший кандидат Павловський Володимир Юліанович
  • 1 (округ) Шмігель Віктор Борисович
  • 3 Медведчук Валентина Василівна
  • 3 Геновський Володимир Васильович
  • 3 Виходзь Василь Петрович
  • 4 Черниш Тетяна Михайлівна
  • 4 Кравчук Наталя Віталіївна
  • 4 Шиманський Віктор Петрович
  • 5 Янченко Михайло Володимирович
  • 8 Хмільовий Дмитро Андрійович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”

  • Перший кандидат Олексюк Тарас Ігорович
  • 2 Трапля Руслан Валерійович
  • 3 Олексюк Ігор Володимирович
  • 4 Поповиченко Олена Василівна
  • 4 Поповиченко Андрій Дмитрович
  • 8 Мельник Дар’я Олександрівна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”

  • Перший кандидат Олійник Світлана Юріївна
  • 1 Жамба Олександр Олегович
  • 2 Васильєв Олександр Володимирович
  • 2 Малюта Світлана Володимирівна
  • 3 Дмитрик Олег Вікторович
  • 5 Жуковська Ірина Вікторівна
  • 8 Василюк Юлія Миколаївна

Нагадаємо, раніше на сайті цвк оголосили переможців виборів на посади голів наступних міських громад:

– Липовецька міська громада – Микола Терентійович Грушко

– Немирівська міська громада – Віктор Миколайович Качур

– Ладижинська міська громада – Валерій Іванович Коломєйцев

– Жмеринська міська громада – Анатолій Петрович Кушнір

– Тульчинська міська громада – Валерій Михайлович Весняний

– Ямпільська міська громада – Сергій Іванович Гаджук

– Козятинська міська громада – Тетяна Миколаївна Єрмолаєва

– Іллінецька міська громада Володимир Миколайович Ящук

– Барська міська громада – Володимир Васильович Саволюк

– Калинівська міська громада – Василь Кіндратович Поліщук

Читайте також: Зеленський не виключає проведення виборів в ОРДЛО навесні

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди