Тимчасовим виконувачем обов'язків керівника Одеської ОДА став В'ячеслав Овечкін

Тимчасовим виконувачем обов'язків керівника Одеської ОДА став В'ячеслав Овечкін

Тимчасовим виконувачем обов'язків керівника Одеської ОДА став В'ячеслав Овечкін
lan.od.ua

До призначення нового очільника Одеської обласної державної адміністрації В'ячеслав Овечкін виконуватиме обов'язки голови ОДА. Про це він сам розповів під час брифінгу.

За словами В'ячеслава Овечкіна, він обговорить питання подальшої своєї роботи з новим керівником області, коли його призначить президент. Посадовець додав, що колишній голова Одеської ОДА Максим Куций і досі "працює у своєму кабінеті".

"Максим Васильович знаходиться на своєму робочому місці. Очевидно, у нього є якась службова робота, яка не дозволила йому зараз вийти (на брифінг - ред.)," — додав В'ячеслав Овечкін.

Зазначимо, з листопада 2019 року В'ячеслав Овечкін виконував обов'язки першого заступника голови Одеської ОДА. Він народився 14 червня 1983 року у Харкові. З 2000 по 2005 рік навчався у Національній юридичній академії імені Ярослава Мудрого. З 2001 по 2005 роки працював у приватних фірмах в Харкові. З 2006 по 2007 рік працював юристом в представництві американської юридичної компанії Chadbourne & Parke в Києві. 2011-2013 працював радником з інвестиційних проектів ПАТ "Концерн АВЕК і Ко". 2013-2019 — директор транспортно-експедиційної компанії "Сонора-Харків".

Нагадаємо, 5 листопада президент Володимир Зеленський підписав указ про звільнення Максима Куцого з посади голови Одеської обласної державної адміністрації. Відповідний документ оприлюднили на сайті президента. В указі зазначено, що Зеленський звільнив керівника Одеської обласної державної адміністрації "згідно з поданою ним заявою". У коментарі Суспільному Куций заявив, що надалі буде продовжувати роботу в команді президента.

Читайте також

На початок