Генштаб: найгарячіше зараз на Покровському напрямку

Генштаб: найгарячіше зараз на Покровському напрямку

Генштаб: найгарячіше зараз на Покровському напрямку
Війна в Україні. з Фейсбуку Генштабу ЗСУ

На фронті від початку доби станом на 19.00 відбулося 96 російських атак. Наразі військо РФ продовжує застосовувати авіацію та атакувати на кількох напрямках. Українські захисники тримають оборону. Найгарячіше зараз на Покровському напрямку.

Про це повідомляє Генштаб ЗСУ у своєму вечірньому зведенні 20 червня.

На Харківському напрямку протягом дня окупанти РФ скинули шість КАБів з території РФ, з напрямків Бєлгорода та Шебекіного Бєлгородської області. Бомбардували райони Вовчанська, Нескучного та Липців. Безуспішні штурмові дії сьогодні росіяни вели у Вовчанську та біля Тихого.

Попередньо, на Харківському напрямку військо РФ за сьогодні втратило вбитими та пораненими 59 військових. Ще декілька окупантів РФ здалися в полон.

На Покровському напрямку наразі тривають бої в 14 локаціях, зокрема в районах Сокола, Воздвиженки та Новоолександрівки. Напрямок залишається найгарячішим. Також військо РФ застосовує авіацію. Росіяни КАБами атакували за сьогодні Євгенівку, Вовче та Нову Полтавку. Загальна кількість атак росіян за добу зросла до 34.

Українські захисники стримують росіян, завдаючи значних втрат. За попередньою інформацією, за поточну добу окупанти РФ втратили на цьому напрямку 295 військових, з них 99 – безповоротно. Знищено три бойових броньованих машини, дві гармати, одиницю спецтехніки та наземну станцію керування БпЛА. Пошкоджено три бронемашини та чотири артсистеми російського окупаційного війська.

Пообіді на дві зросла кількість безуспішних спроб росіян атакувати на Курахівському та Придніпровському напрямках. На останньому російські військові скинули ще й шість керованих авіабомб – постраждали райони Новотягинки, Іванівки та Миколаївки.

На решті напрямків ситуація суттєвих змін не зазнала.

На початок