Акція "Запоріжжя в екоялинках" - вперше відбулася в Палаці культури "Титан"

Акція "Запоріжжя в екоялинках" - вперше відбулася в Палаці культури "Титан"

Акція «Запоріжжя в екоялинках» - вперше відбулася в Палаці культури «Титан» undefined

Акція – "Запоріжжя в екоялинках" вперше відбулася в Палаці культури "Титан". В холі закладу встановили ялинку з екоіграшками. Незвичайні прикраси для святкового дерева виготовили 20 дітей, які займаються в студії декоративного мистецтва «Натхнення», із вторинного матеріалу - фольги та пакетів. Загалом штучну ялинку прикрашають 70 іграшок, над якими працювали упродовж двох тижнів. Матеріали, які роздали малечі для ігор.

"Ви можете побачити тут фантики від всіма улюбленими цукерок, і шишки, і фольгу, і всі інші матеріали, які можна вторинно переробити, а не викинути та забруднити нашу Землю. Ми збираємося використовувати їх наступного року та подарувати на прикрашання головної ялинки міста. Ми збираємося заснувати, з цього року засновується ця акція у Палаці культури "Титан" і я думаю, що вона буде діяти кожного року, і наступного року ми хочемо зробити великі іграшки і прикрасити місто Запоріжжя екоіграшками. У мене є знайомі у місті Дніпро, вони запустили у вересні місяці екочеленж культурний "За підтримання навколишнього середовища, за збереження його", тому вирішили продовжити цей екочеленж", - каже завідуючий відділом з основних видів діяльності палацу культури «Титан» Євген Тонкошкурик.

Також сьогодні для дітей показали сучасну новорічну виставу "Чарівний квиток у країну казок".

"Я в казці граю ельфа. Ми разом зі всіма ельфами робили ці іграшки для екоялинки. Я вважаю, що коли ти робиш іграшки сам, то це набагато краще чим піти та купити в магазині" - розповіла учасниця вистави «Чарівний квиток у країну казок» Дарина Компаніщикова.

Акція «Запоріжжя в екоялинках» - вперше відбулася в Палаці культури «Титан»undefined

Акція «Запоріжжя в екоялинках» - вперше відбулася в Палаці культури «Титан»

«Я граю роль Фьйока новорічного, який розважає всіх дітей та слідкує за казковими мережами Інтернет у казковій країні. Головним меседжом нашої вистави є те, що діти - досить сидіти у планшетах, в інтернеті, вилазьте скоріше звідти та приходьте до закладів культури, розвивайтеся», - каже завідуючий відділом з основних видів діяльності палацу культури «Титан» Євген Тонкошкурик.

Акція «Запоріжжя в екоялинках» - вперше відбулася в Палаці культури «Титан»undefined

Акція «Запоріжжя в екоялинках» - вперше відбулася в Палаці культури «Титан»

Завершилася новорічна вистава, інтермедійним «F`yek Show» (ф’юк шоу), де батьки та діти брали участь у іграх разом з героями казки. Останній показ цієї казки відбудеться завтра, 5 січня.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди