Територіальна виборча комісія, станом на 14 годину, перерахувала голосування на 3-х дільницях

Територіальна виборча комісія, станом на 14 годину, перерахувала голосування на 3-х дільницях

Територіальна виборча комісія, станом на 14 годину, перерахувала голосування на 3-х дільницях Фото - 5 Канал

Територіальна виборча комісія, станом на 14 годину 2 листопада, перерахувала голосування на 3-х дільницях. У протоколах цих ДВК неможливо встановити результати шляхом уточнення, говорить член ТВК Андрій Гусак.

Усього таких дільниць 11. Члени територіальної виборчої комісії розкривають пакети з виборчою документацією, та перераховують голоси у присутності членів дільничних комісій. Після цього ТВК мають скласти протокол про встановлення підсумків голосування по виборах депутатів обласної та районної рад.

"До 24 години 3 листопада ми маємо надати ці протоколи в обласну та районну виборчі комісії. Щодо міських виборів, ми зараз готові приймати виборчу документацію від районних ТВК. Але наразі ще до нас не потрапили ці протоколи з виборчою документацією. Ми очікуємо, ми готові у будь-який час прийняти. Районні ТВК також мають вимогу виборчого кодексу, подати ці протоколи про підсумки голосування по виборах дніпровського міського голови та депутатів Дніпровської міськради до 24 години 3 листопада", — говорить Андрій Гусак — член територіальної виборчої комісії.

Що відомо

  • 25 жовтня 2020 року в Україні відбулися місцеві вибори. Виборці обрали депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.
  • У Дніпрі ТВК досі приймає протоколи з виборчих дільниць: коли будуть результати виборів

Читайте також

Криворізька міська ТВК обробила майже 100% протоколів: на 5 дільницях очікується перерахунок голосів

У Дніпрі міська виборча комісія почала приймати виборчу документацію з протоколами

ОПОРА прогнозує повторне голосування у більшості великих міст. Де відбудеться другий тур

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди