Новим мером Чорноморська, що на Одещині, став Василь Гуляєв

Новим мером Чорноморська, що на Одещині, став Василь Гуляєв

Новим мером Чорноморська, що на Одещині, став Василь Гуляєв
Фото: Facebook/Василь Гуляєв, Чорноморська міська рада

Чорноморська міська територіальна виборча комісія оголосила результати голосування на посаду міського голови Чорноморська. Найбільше голосів набрав кандидат від партії "За майбутнє" Василь Гуляєв.

За нього проголосували 7 тисяч 754 виборців, це 34, 31% від усіх голосів. Члени комісії ухвалили рішення про визнання Гуляєва головою Чорноморської міської ради. Таке рішення підтримали одноголосно.

Зазначимо, за кандидата від "Опозиційної платформи – За життя" Михайла Дуднікова проголосували 5 тисяч 715 виборців. На третьому місці опинився депутат Одеської міськради Юрій Крук від політичної партії "Довіряй ділам", який отримав 4 тисячі 3 голоси виборців.

Василь Гуляєв народився у 1963 році в селищі Олександрівка на Одещині. У 2006 році очолив сільську раду села Молодіжне Овідіопольського району, 2010 року був обраний на другий термін. Має вищу освіту, у 2008 році закінчив Одеську національну академію харчових технологій. У 2014 році обраний народним депутатом IIIV скликання.

Додамо, раніше Чорноморську міську раду очолював Валерій Хмельнюк. Він незмінно обіймав посаду з 1994 року, утім цього року вирішив не балотуватися. За його словами, однією з причин стала необхідність в оновленні влади.

Хмельнюк також запевнив, що залишає місто "без боргів". За його словами, наразі на рахунках місцевого бюджету 168 мільйонів гривень.

Читайте також

На початок