Рука підтримки: про боротьбу за мерське крісло в Черкасах

Рука підтримки: про боротьбу за мерське крісло в Черкасах

Рука підтримки: про боротьбу за мерське крісло в Черкасах
Колаж: Суспільне

Офіційних результатів перегонів на крісло міського голови в Черкасах ще не оприлюднили, однак підготовка до другого туру виборів вже у розпалі.

Так, за результатом екзит-полу Студії Савіка Шустера та телеканалу "Україна 24", на виборах мера Черкас 25 жовтня найбільше голосів здобув чинний мер Анатолій Бондаренко, який балотувався від партії "За майбутнє", другим іде представник "Голосу" Віктор Євпак. Тож не чекаючи офіційних результатів політичні сили "вступили у бій".

Так, експрезидент Петро Порошенко заявив під час брифінгу, що він та його партія підтримають кандидата від партії "Голос" Віктора Євпака у другому турі виборів міського голови Черкас.

"Напередодні другого туру місцевих виборів, де кандидати від проєвропейських, євроатлантичних сил пройшли до другого туру, ми хочемо без будь-яких умов зробити перший, але дуже важливий крок. У цих умова ми – наша партія і я як її голова – прийняли рішення про підтримку кандидата на міського голову Черкас від партії "Голос" Віктора Євпака".

Черкаська обласна організація партії "Слуга Народу" також підтримує Віктора Євпака у другому турі виборів міського голови Черкас.

"Ми повністю підтримуємо Віктора Євпака в прагненні навести лад у місті. Розраховуємо, що з нашою підтримкою всі корупційні схеми в Черкасах будуть зруйновані і містяни отримають сучасного управлінця із зрозумілою стратегією розвитку",-написали вони на офіційній сторінці. Й додали, що більшість програмних засад тотожні їхнім.

Віктор Євпак у коментарі Суспільному розповів, що здивований і водночас радий, що його підтримав Порошенко:

"Я не очікував зустрічі з Петром Олексійовичем, бо прийшов на іншу зустріч, однак все сталося спонтанно і він мене підтримав. Я бачу, що Черкасам потрібен не партійний бренд, а мер-управлінець. В партії Голосу є шість депутатів, а щоб підтримати рішення потрібно мінімум 22, тож підтримка і об'єднання з іншими політсилами неминуча", – розповів Євпак.

За словами чинного міського голови Анатолія Бондаренка, його підтримують містяни:

"Моя позиція така – вожді столичних партій не мають права вказувати жителям Черкас, кого вони мають підтримувати. Найбільша моя підтримка – це жителі міста Черкаси. Я зустрівся з радою партії «Черкащани». Це був Андранік Казарян, Віталій Лаут, і ми обговорили план спільних дій. Все. І вони підтримали мене – рада партії «Черкащани»", – повідомив у коментарі Суспільному Бондаренко.

У політсилі ''Черкащан'' поки що офіційного повідомлення немає, його планують оприлюднити після колегіального рішення на засіданні ради партії.

Під час підготовки матеріалу Суспільному стало відомо, що кандидатуру Віктора Євпака на виборах міського голови підтримала й команда "Самопомочі" у Черкасах. "Громада Черкас заслуговує на нового, якісного лідера. І сьогодні ми можемо цього досягнути, якщо об‘єднаємо свою підтримку і зусилля задля перемоги Віктора Євпака", – заявив голова Черкаської обласної організації "Самопомочі" В'ячеслав Скічко.

Читайте також

На початок