Різдвяна служба Папи Римського цьогоріч пройде онлайн

Різдвяна служба Папи Римського цьогоріч пройде онлайн

Різдвяна служба Папи Римського цьогоріч пройде онлайн
. АР

Різдвяні літургії Папи Франциска у Ватикані цьогоріч проходитимуть без участі людей у зв'язку з пандемією коронавірусу. Служби транслюватимуться онлайн.

Як повідомляє Catholic News Agancy, про такі зміни йдеться у листі, який надіслав Державний секретаріат у посольства, акредитовані при Святому Престолі.

Дипломати зазвичай відвідують літургії Папи як спеціальні гості, однак нині їх попередили, що різдвяна служба буде проходити "в закритому форматі, без присутності дипломатичного корпусу".

Архієпископ Олівер Лахль, який є представником посольства Німеччини, підтвердив що Ватикан направив відповідне повідомлення про святкування Різдва.

Папа Римський зазвичай проводить опівнічну месу на Різдво в базиліці Святого Петра 24 грудня, а на потім дає благословення "Urbi et Orbi" з центральної лоджії базиліки. В останні роки він також проводив вечірню молитву 31 грудня, а 1 січня відбувалася меса на честь Марії Божої Матері.

Що відомо

  • Уряд Італії посилив карантинні обмеження на тлі щоденного зростання кількості хворих на коронавірус.
  • Мерам міст рекомендують з 21:00 закривати популярні центральні площі й вулиці, на яких найчастіше збираються люди, а також зачиненими з 21:00 мають бути розважальні заклади.
  • За новими правилами, у ресторанах та барах за одним столом можуть розміщуватися компанії з не більш ніж шести осіб. Заклади, у яких відсутні місця для сидіння, повинні закриватися вже о 18:00. 
  • Станом на 28 жовтня у Італії виявлено 564,778 хворих на COVID-19. З початку пандемії померли понад 37 тисяч людей, а вилікувалися майже 272 тисячі пацієнтів.
На початок